Rīgā notiek starptautiska nometne bērniem

2018. gada 22. oktobris


Uz starptautisku sportisku nometni Rīgā skolēnu brīvlaikā sabraukuši vairāk nekā 100 bērnu no visas Latvijas, to vidū arī bērnu namu audzēkņi un bērni ar īpašām vajadzībām. Nometnes mērķis ir veicināt bērnunamu bērnu un bērnu ar īpašām vajadzībām iekļaušanos sabiedrībā, uzlabot bērnu prasmes un fiziskās spējas, veicināt bērnu pašapziņu un ticību sev. Nometnes laikā jauniešiem ir iespēja apgūt futbola spēles smalkumus pasaulslavenā Spānijas futbola kluba REAL MADRID treneru vadībā, kā arī piedalīties dažādās citās aktivitātēs un meistarklasēs.

Nometnes programmā paredzēta ne tikai Foundation Real Madrid treneru meistarklase nedēļas garumā, bet arī citas aktivitātes: biedrības Labadaba pasniedzēji palīdzēs attīstīt bērnu radošās prasmes, bet Šveices nevalstiskās organizācijas „Football is More” treneri, atbilstoši savai specializācijai, darbosies ar bērniem ar īpašām vajadzībām. Nedēļas laikā bērniem ir paredzēts arī Rīgas Motormuzeja apmeklējums, boulings, kā arī citi socializācijas pasākumi.

Nometnē no 21. līdz 26.oktobrim kopumā piedalās 100 bērni, no kuriem 49 bērni ir no Latvijas bērnu namiem, 26 – bērni ar īpašām vajadzībām, bet pārējie 25 bērni – no parastām ģimenēm, tostarp futbola spēlētāji.

Nometni organizē biedrība LABADABA ar labdarības fonda BeOpen atbalstu, un sadarbībā ar UEFA fondu bērniem Football is More un Spānijas futbola kluba fondu REAL MADRID Foundation. Bērniem par nometni nav jāmaksā un tā ir iespējama, pateicoties atbalstam, ko sniedzis labdarības fonds BeOpen un būvkompānija LNK.

Nometnes noslēgumā, 26. oktobrī, pulksten 13:30 Rīgas futbola skolas stadionā paredzēts bērnu futbola fināla turnīrs, uz kuru atbalstīt bērnus aicināts ikviens interesents.