Aktuālie projekti

Daiļslidošana bērniem ar invaliditāti

Nodarbības slimajiem bērniem – tā ir gan terapija, gan ārstēšana un rehabilitācija, gan iespēja atbrīvoties no bailēm un sāpēm, tikt vaļā no sajūtas, ka viņi nevienam nav vajadzīgi.
Bērniem ar kustību traucējumiem

Šie īpašie bērni basām kājām pa pieneņu pļavu skrien vien tikai sapņos. Diendienā viņi pārvietojas ratiņkrēslā...
Zaļā lampa

Katru otrdienu Radio Baltcom ēterā skan ‘’Zaļā lampa” - labdarības radio raidījums par tiem, kam vajadzīga palīdzība un tiem, kuri ir gatavi palīdzēt paši.
Draugs īpašam bērnam

Ir īpaši bērni un situācijas, kurās bērnu veselību uzlabo dzīvnieki. Arvien biežāk palīgā nāk kanisterapija, kur terapeita pienākumus veic apmācīts suns.

Bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzam augt un staigāt

Šie īpašie bērni basām kājām pa pieneņu pļavu kopā ar vienaudžiem skrien vien tikai sapņos. Diendienā viņi pārvietojas ratiņkrēslā un, vecāku atbalstīti, cīnās par katru savu soli. Mēs varam palīdzēt šiem soļiem kļūt vismaz nedaudz drošākiem stabilākiem. 

UZZINĀT VAIRĀK

Jaunākās ziņas

Skatīt visu >
2021. gada 18. oktobris

Īpašie daiļslidotāji Somijā iegūst medaļas

Bērni ar sarežģītām diagnozēm, trenējoties pašaizliedzīgas treneres vadībā un pateicoties ziedotāju atbalstam, no Somijas atgriezās ar lieliem panākumiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 30. augusts

Vasaras nometne kā logs uz citu pasauli

Dienas vasaras nometnē spēj reāli mainīt īpašo bērnu pasauli un vienlaikus dod spēkus vecākiem, ļaujot sajust, ka viņi nav vieni.

Uzzināt vairāk
2021. gada 25. augusts

Atbalsts meistarklasei ratiņtenisā

Ratiņteniss bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem - tā ir iespēja sportot, attīstīties, būt aktīviem un iegūt jaunus draugus.

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. marts

Augļu dāvinājumi – ik mēnesi

Pateicoties mūsu draugiem MyFruits.lv, katru mēnesi varam nogādāt papildus vitamīnu devu ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Uzzināt vairāk