Aktuālie projekti

Bērniem ar kustību traucējumiem
Šie īpašie bērni basām kājām pa pieneņu pļavu skrien vien

tikai sapņos. Diendienā viņi pārvietojas ratiņkrēslā...

Neērtie bērni

“Neērtie bērni” ir izvērsts un sociāli atbildīgs fotoprojekts, kura ietvaros tā autore Arita Strode- Kļaviņa fotografēja 15 ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Zaļā lampa

Katru otrdienu Radio Baltcom ēterā skan ‘’Zaļā lampa” - labdarības radio raidījums par tiem, kam vajadzīga palīdzība un tiem, kuri ir gatavi palīdzēt paši.

Palīdzam piepildīt īpašo bērnu sapņus

Aicinām darīt labos darbus kopā! 

Šo bērnu iespējas ierobežo smagas slimības. Vien domās viņi kopā ar draugiem aizrautīgi šļakstinās jūras malā vai traucas ar skrejriteni. Ikdienā daudz vairāk ir skumju un sāpju. Taču arī viņiem ir savi, īpašie, sapņi! Mēs kopā varam tos piepildīt, lai ieraudzītu mirdzumu ļoti īpašo bērnu acīs.

uzzināt vairāk

Bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzam augt un staigāt

Šie īpašie bērni basām kājām pa pieneņu pļavu kopā ar vienaudžiem skrien vien tikai sapņos. Diendienā viņi pārvietojas ratiņkrēslā un, vecāku atbalstīti, cīnās par katru savu soli. Mēs varam palīdzēt šiem soļiem kļūt vismaz nedaudz drošākiem stabilākiem. 

UZZINĀT VAIRĀK

Jaunākās ziņas

Skatīt visu >
2019. gada 06. februāris

Taureņu vasaras nometne īpašajiem bērniem un viņu ģimenēm

No 18. līdz 21.jūnijam ar labdarības fonda “”BeOpen” finansiālo atbalstu Skultes muižā īpašo bērnu ģimenēm notika nometne “Taureņu vasaras 2019”.

Uzzināt vairāk
2019. gada 15. janvāris

Labdarības programmas Zaļā lampa veikums 2018.gadā

Triju mēnešu garumā – no oktobra līdz decembrim – tika realizēta labdarības programma Zaļā lampa.

Uzzināt vairāk
2019. gada 04. janvāris

Svētku pasākums bērniem no sociāli mazaizsargātajām grupām

Labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" ar fondu "BeOpen" rīkoja svētku pasākumu bērniem no sociāli mazaizsargātajām grupām no Latvijas malu malām.

Uzzināt vairāk
2018. gada 22. oktobris

Rīgā notiek starptautiska nometne bērniem

Uz starptautisku sportisku nometni Rīgā sabraukuši vairāk nekā 100 bērnu no visas Latvijas, to vidū arī bērnu namu audzēkņi un bērni ar īpašām vajadzībām.

Uzzināt vairāk