Mūsu projekti

Palīdzam piepildīt īpašo bērnu sapņus

Aicinām darīt labos darbus kopā! 

Šo bērnu iespējas ierobežo smagas slimības. Vien domās viņi kopā ar draugiem aizrautīgi šļakstinās jūras malā vai traucas ar skrejriteni. Ikdienā daudz vairāk ir skumju un sāpju. Taču arī viņiem ir savi, īpašie, sapņi! Mēs kopā varam tos piepildīt, lai ieraudzītu mirdzumu ļoti īpašo bērnu acīs.

uzzināt vairāk

Bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzam augt un staigāt

Šie īpašie bērni basām kājām pa pieneņu pļavu kopā ar vienaudžiem skrien vien tikai sapņos. Diendienā viņi pārvietojas ratiņkrēslā un, vecāku atbalstīti, cīnās par katru savu soli. Mēs varam palīdzēt šiem soļiem kļūt vismaz nedaudz drošākiem stabilākiem. 

UZZINĀT VAIRĀK

Jaunie projekti

Jaunākās ziņas

Skatīt visu >
2018. gada 22. oktobris

Rīgā notiek starptautiska nometne bērniem

Uz starptautisku sportisku nometni Rīgā sabraukuši vairāk nekā 100 bērnu no visas Latvijas, to vidū arī bērnu namu audzēkņi un bērni ar īpašām vajadzībām.

Uzzināt vairāk
2018. gada 08. oktobris

Atvērts ziedojumu tālrunis 90006384

Ikviens, kuram ir atvērta sirds un kurš spēj savus ieguvumus dalīt ar citiem, var pievienoties mūsu labajiem darbiem, arī izmantojot ziedojuma tālruni.

Uzzināt vairāk
2018. gada 21. maijs

Pārdaugavas svētki Nezinīša dārzā

Aizvadītajā sestdienā Arkādijas parkā ar daudzveidīgu kultūras un atpūtas programmu norisinājās ikgadējie Pārdaugavas svētki.

Uzzināt vairāk
2018. gada 03. aprīlis

BeOpen – labdarības fonda jaunais nosaukums

LR Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis nodibinājuma BlueOrange Charity juridiskā nosaukuma maiņu un turpmāk fonds strādās ar nosaukumu – labdarības fonds BeOpen.

Uzzināt vairāk