Aktuālie projekti

Bērniem ar attīstības traucējumiem

Atbalsta programma bērniem ar garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem, kas radušies iedzimtu slimību vai iegūtu traumu rezultātā.

Zaļā lampa

Ik otrdienu iepazīstinām ar kādu īpašu varoni, kuram nepieciešama palīdzība. Šos stāstus adresējam tiem, kuri ir gatavi dalīties un atbalstīt ar savu ziedojumu.


Bērniem ar kustību traucējumiem


Šie īpašie bērni basām kājām pa pieneņu pļavu skrien vien tikai sapņos. Diendienā viņi pārvietojas ratiņkrēslā...


Draugs īpašam bērnam

Ir īpaši bērni un situācijas, kurās bērnu veselību uzlabo dzīvnieki. Arvien biežāk palīgā nāk kanisterapija, kur terapeita pienākumus veic apmācīts suns.


Īpašo bērnu sapņiem

Bērniem, kurus skārusi smaga slimība, ir pavisam citi sapņi. Ir sāpīgi, bet vecākiem nav iespēju tos piepildīt. Mēs varam šiem bērniem iedot spārnus!

Daiļslidošana bērniem ar invaliditāti

Slidošana bērniem ar īpašām vajadzībām vienlaikus ir arī terapija, ārstēšana, iespēja atbrīvoties no bailēm. Bērni sāk labāk staigāt, runāt, komunicēt.

Dzīvības poga

“Dzīvības poga” ir palīdzība maznodrošinātiem senioriem vai vientuļiem cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem kritiskās situācijās.


Onkoloģijas pacientiem

Atbalsta programma onkoloģijas pacientiem nepieciešamo ārstniecības izdevumu segšanai un medikamentu iegādei.Bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzam augt un staigāt

Šie īpašie bērni basām kājām pa pieneņu pļavu kopā ar vienaudžiem skrien vien tikai sapņos. Diendienā viņi pārvietojas ratiņkrēslā un, vecāku atbalstīti, cīnās par katru savu soli. Mēs varam palīdzēt šiem soļiem kļūt vismaz nedaudz drošākiem stabilākiem. 

UZZINĀT VAIRĀK

Jaunākās ziņas

Skatīt visu >
2021. gada 18. oktobris

Īpašie daiļslidotāji Somijā iegūst medaļas

Bērni ar sarežģītām diagnozēm, trenējoties pašaizliedzīgas treneres vadībā un pateicoties ziedotāju atbalstam, no Somijas atgriezās ar lieliem panākumiem.

Uzzināt vairāk
2021. gada 30. augusts

Vasaras nometne kā logs uz citu pasauli

Dienas vasaras nometnē spēj reāli mainīt īpašo bērnu pasauli un vienlaikus dod spēkus vecākiem, ļaujot sajust, ka viņi nav vieni.

Uzzināt vairāk
2021. gada 25. augusts

Atbalsts meistarklasei ratiņtenisā

Ratiņteniss bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem - tā ir iespēja sportot, attīstīties, būt aktīviem un iegūt jaunus draugus.

Uzzināt vairāk
2021. gada 15. marts

Augļu dāvinājumi – ik mēnesi

Pateicoties mūsu draugiem MyFruits.lv, katru mēnesi varam nogādāt papildus vitamīnu devu ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Uzzināt vairāk