Bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzam augt un staigāt

Labdarības fonds BeOpen turpina labdarības programmu “Bērniem ar kustību traucējumiem.” Tās mērķis – mazināt sāpes, uzlabot pārvietošanās iespējas, palīdzēt augt un staigāt tiem bērniņiem, kurus ir skārusi smaga slimība un kuri vienmēr būs mūsu īpašie bērni. Visi kopā mēs varam viņiem atvieglot ikdienu un uzlabot viņu dzīves kvalitāti un pavērt jaunas iespējas.

Iepriekšējos gados esam palīdzējuši Rūtai un Tomasam un vēl vairākiem citiem bērniem. Tā, piemēram, ar fonda atbalstu ortopēdijas klīnikā “Dynamics Competence Center” (Vācijā) Rūta ir ieguvusi jaunas ortozes, ar kurām staigājot viņa jūtas daudz stabilāk un drošāk.

Ar Rūtu un viņas ģimeni var iepazīties šajā sirsnīgajā video

Savukārt Tomasam esam snieguši atbalstu operācijai, kuru Igaunijas klīnikā veica Vācijas speciālisti. Tas nodrošināja būtisku uzlabojumu, lai varētu turpināt ārstēšanos un iegūtu iespēju pārvietoties pašam arvien drošāk un pārvietot arvien lielākus attālumus.

Taču fondā pēc palīdzības vēršas arvien jauni vecāki, kuri audzina bērnus ar kustību traucējumiem un kuru veselības uzlabošanai ir nepieciešams atbalsts.

Tie, kas kopā ar mums vēlas palīdzēt šiem īpašajiem bērniem, ir aicināti ziedot projektam “Bērniem ar kustību traucējumiem.”