Labdarības programma "Zaļā lampa"

Kopīgiem spēkiem mēs noteikti varam izdarīt vairāk un palīdzēt vairāk!


No 9.oktobra, katru otrdienu, plkst.16.00 Radio Baltkom ēterā (93,9 FM) skan ‘’Zaļā lampa” - labdarības radio raidījums par tiem, kam vajadzīga palīdzība un tiem, kuri ir gatavi palīdzēt paši.

Katru otrdienu klausītāji tiek iepazīstināti ar kādu īpašu varoni, kurš patiesi laimīgs ir tikai sapņos un kuram ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Ikviens, kuram ir atsaucīga un dāsna sirds, ziedojumam var izmantot labdarības tālruni 9 000 6384. Viens zvans maksā 1,42 EUR.

Ja esat gatavs sniegt lielāku atbalstu, ar savu maksājuma karti varat ziedot tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku mērķa kontā Zaļā lampa.

Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Mērķis – Zaļā lampa

Visi ziedojumi, kas nedēļas laikā līdz nākamajai otrdienai tiks saņemti uz Ziedojuma tālruni vai ieskaitīti mērķa kontā Zaļā lampa, tiks nodoti radio raidījuma varoņa ārstniecības vai rehabilitācijas izdevumiem.

     *No 9. līdz 16.oktobrim mēs visi kopā esam palīdzējuši Elīnai Padomai un viņas operācijai Igaunijas klīnikā esam savākuši 5 039 EUR! Liels paldies visiem! Sīkāk par Elīnu var izlasīt  šeit

   *No 16. oktobra līdz 23.oktobrim, pateicoties līdzcilvēku atvērtajām sirdīm, pusotrgadīgajam Aleksandram Stūrim ir saziedoti 10 604 EUR! Esam kopā nodrošinājuši mazajam puisēnam stabilizējošās ķermeņa ortozes (SPIO) iegādi Vācijas klīnikā un pilnu gada rehabilitācijas programmu Latvijā. Liels liels paldies arī māmiņas vārdā! Stāstījums par Aleksandru ir saglabāts  šeit.

    *No 23. līdz 30.oktobrim Zaļās lampas labdarības konts ir atvērts diviem īpašajiem vienas ģimenes mazuļiem. Ar Kati (3,5 gadi) un Ragnāru (1,8 gadi) aicinām iepazīties šeit.