Labdarības programma "Zaļā lampa"

Kopīgiem spēkiem mēs noteikti varam izdarīt vairāk un palīdzēt vairāk!


Pēc vasaras pārtraukuma mūsu programma atgriežas ēterā! Katru otrdienu plkst.16.00 Radio Baltkom ēterā (93,9 FM) atkal skan ‘’Zaļā lampa” - labdarības radio raidījums par tiem, kam vajadzīga palīdzība un tiem, kuri ir gatavi palīdzēt paši.

Katru otrdienu klausītāji tiek iepazīstināti ar kādu īpašu varoni, kurš patiesi laimīgs ir tikai sapņos un kuram ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Ikviens, kuram ir atsaucīga un dāsna sirds, ziedojumam var izmantot labdarības tālruni 9 000 6384. Viens zvans maksā 1,42 EUR.

Ja esat gatavs sniegt lielāku atbalstu, ar savu maksājuma karti varat ziedot tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku mērķa kontā Zaļā lampa.

Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Mērķis – Zaļā lampa

Visi ziedojumi, kas nedēļas laikā līdz nākamajai otrdienai tiek saņemti uz Ziedojuma tālruni vai ieskaitīti mērķa kontā Zaļā lampa, tiek nodoti radio raidījuma varoņa ārstniecības vai rehabilitācijas izdevumiem.

No 1. līdz 7.oktobrim labdarības programmas Zaļā lampa ietvaros 17-gadīgajai Valērijai Žukovai Rīgā tika saziedoti 6486 EUR. Labsirdīgā meitene nepārstāj ticēt brīnumiem. Lai arī viņa nestaigā un praktiski nespēj patstāvīgi kustēties, pēc ilgstošas rehabilitācijas viņa ir iemācījusies ar kreisās rokas lielo pirkstu rakstīt uz planšetes, un tas ir liels panākums. Valērija nedrīkst apstāties, tāpēc ir svarīgi palīdzēt nodrošināt meitenei divus rehabilitācijas kursus gadā. Vienam intensīvajam kursam nepieciešami apmēram 3500 EUR. Plašāk par Valēriju un viņas ticību labajam lasiet šeit. (08.10.2019.)

* Trīsgadīgajam Kristapam Gulbim no Vecumniekiem ir smagas diagnozes un viņa attīstībai ir nepieciešams nopietns ārstēšanas un rehabilitācijas kurss: šobrīd puisēns vēl nespēj patstāvīgi sēdēt un tikai pavisam nesen zēna sejā ir parādījies pirmais smaids. Vecāku mīlestība dara neiespējamo. Konsultējoties ar ārstiem, ir atrastas rehabilitācijas metodes, kas varētu palīdzēt mazajam Kristapam. 10 750 EUR – tā ir nepieciešamā summa, kas dotu cerību un pamatu mazā Kristapa attīstībai. No 8. līdz 14.oktobrim Kristapam ir saziedoti 7562 EUR. Ar puisēnu, viņa ģimeni un īpašajām rehabilitācijas metodēm aicinām lasīt šeit. (15.10.2019.)

* No 15.līdz 21.oktobrim labdarības programma Zaļā lampa tiek veltīta 12-gadīgajam Iļjam Baranovam. Zēns dzīvo nepārtrauktās sāpēs, naktīs Iļjam jāguļ ar speciālu masku, lai miega laikā neapstātos elpošana. Pēdējos trijos gados zēna stāvoklis pasliktinās. Ir nepieciešama mūsu palīdzība 5500 EUR apmērā, lai Iļjam veiktu pilnu izmeklēšanu, noskaidrotu slimības cēloņus, noteiktu precīzu diagnozi un nozīmētu pareizu ārstēšanu. Ticam, ka kopējiem spēkiem tas izdosies! Ar optimistisko Iļju sīkāk aicinām iepazīties šeit.

Palīdzēt Iļjam var ziedojot uz labdarības fonda BeOpen kontu:
Labdarības fonds BeOpen
Reģistrācijas nr. 50008218201
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Maksājuma mērķis: Zaļā lampa, palīdzība Iļjam Baranovam

Paldies visiem, kas atsauksies, paldies visiem, kas palīdz Iļjam viņa ikdienā, paldies personīgi Lienei Šomase par lielo atbalstu, sniedzot mūzikas nodarbības zinātkārajam Iļjam! 

Informācijai. Ikvienam Zaļās lampas labdarības programmas dalībniekam ir iespējams sniegt papildus atbalstu jebkurā laikā, arī ārpus minētajiem datumiem. Tādā gadījumā, veicot ziedojumu uz BeOpen kontu nr.  - 
LV59 CBBR 1123 2155 000 10,  - jānorāda konkrētā ziedojuma saņēmēja vārds.