Labdarības programma "Zaļā lampa"

Kopīgiem spēkiem mēs noteikti varam izdarīt vairāk un palīdzēt vairāk!


Katru otrdienu mūsu sekotāji tiek iepazīstināti ar kādu īpašu varoni, kurš patiesi laimīgs ir tikai sapņos un kuram ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Ikviens, kuram ir atsaucīga un dāsna sirds, ziedojumam var izmantot labdarības tālruni 9 000 6384. Viens zvans maksā 1,42 EUR.

Ja esat gatavs sniegt lielāku atbalstu, ar savu maksājuma karti varat ziedot tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku mērķa kontā Zaļā lampa.


No 21. līdz 27. novembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta Ilzei Rīgā. Ir nepieciešams pārvarēt 7 pakāpienus, ierīkojot pacēlāju, lai sieviete varētu izkļūt no sava dzīvokļa un dzīvot iespējami pilnvērtīgu ikdienu. Vairāk par Ilzi un viņas sarežģīto situāciju lasiet šeit. (21.11.2023.)

Būsim pateicīgi par katru ziedojumu.

Labdarības fonds BeOpen

Reģ.Nr. 50008218201

Konta Nr. LV52 CBBR 1123 2155 00330

Bankas SWIFT kods: CBBRLV22 (BluOr Bank AS)

Mērķis: atbalsts  Ilzei Kairei


No 14. līdz 21. novembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta 4-gadīgajam Adrianam.  Traumatisku dzemdību rezultātā  puisēnam ir aizkavējusies attīstība un ir nepieciešama intensīva terapija. Vairāk par Adrianu un viņa diagnozes izpausmēm lasiet šeit . (Ir saņemti ziedojumi 8027 EUR apmērā, 21.11.2023.)


No 7. līdz 13. novembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta Sņežanai Rēzeknē. Lai 30-gadīgā jaunā sieviete varētu katru dienu pavadītu pilnvērtīgi arī esot ratiņkrēslā, ir nepieciešams jauns kāpņu pacēlājs 2879 eur vērtībā. Sņežana kopā ar vecomāti dzīvo 3.stāvā. Vairāk aicinām lasīt šeit. (Ir saņemti ziedojumi 3923 EUR apmērā, 14.11.2023.)


No  31. oktobra līdz 7. novembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta 3-gadīgajiem dvīņiem no Daugavpils. Adrianam un Filipam autisms izpaužas katram citādāk, bet abiem ir piešķirta invaliditāte un abiem ir nepieciešama pastāvīga terapija, lai attīstītu nepieciešamās prasmes un uzlabotu veselību. Vairāk par abiem puisēniem un viņu diagnozi lasiet šeit. (Dvīņu zēniem ir saņemti ziedojumi 10 738 eur apmērā. 07.11.2023.) 


No 17. līdz 31. oktobrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta četrgadīgajam Markam no Rundāles pagasta. Markam ir bērnu cerebrālā trieka, kreisās puses parēze un citas ar to saistītas diagnozes. Viņam ir nepieciešama īpaša rehabilitācija, kuras mērķis ir “atvērt” krūšukurvi, mazināt cerebrālās triekas izraisīto kreisās puses spasticitāti, uzlabot stāju un ķermeņa funkcijas, kā arī ielikt pamatus jaunu kustību apguvei. Puisēnam ir nepieciešama mūsu palīdzība.  Iepazīties plašāk ar Marku un viņa sarežģīto diagnozi  aicinām šeit. (Markam ir saņemti ziedojumi 16 067 eur apmērā. 31.10.2023.)


No 3.  līdz 17. oktobrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta Safronovu ģimenei no Jēkabpils. Ģimenē aug Mareks (14), Emīlija (12), Kārlis (7) un Pauls (4 gadiņi). Trim bērniem ir piešķirta invaliditāte. Katram ir savas diagnozes, bet visiem kopā ir nepieciešami izmeklējumi, speciālistu konsultācijas, medikamenti, injekcijas. Bērniem ir parādījušās progresējošas locītavu slimības, dažādi alerģiski iekaisumi un reakcijas, vienam ir vajadzīgi speciāli ortopēdiskie apavi, citam - ģenētiķa izmeklējumi un konsultācijas, vēl citam - injekcijas un pastāvīga speciālistu uzraudzība. Ģimenei ir nepieciešama mūsu palīdzība. Ir saņemts atbalsts 15 660 EUR apmērā. Iepazīties plašāk ar ģimeni aicinām šeit. (17.10.2023.)


No 26. septembra līdz 3. oktobrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta Amēlijai no Rēzeknes. Meitenītei oktobrī jau būs 3 gadiņi, bet viņa joprojām nerunā un nesaprot viņai teikto. Ir nepieciešama intensīva terapija un apmācība. Taču nepieciešams arī mūsu atbalsts. Ir saņemti ziedojumi 7685 eur apmērā. Vairāk par mazo Amēliju lasīt aicinām šeit. (03.10.2023.)


No 19. līdz 26. septembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta 4-gadīgajam Oliveram no Preiļu novada. Mazajam zēnam ir invaliditāte un vairākas smagas diagnozes, un ir nepieciešama mūsu palīdzība, lai uzlabotu mazā zēna fizisko veselību. Olivera atbalstam saņemti 7726 eiro. Vairāk lasīt aicinām šeit. (26.09.2023.)


No 12. līdz 19. septembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta 20-gadīgajai Polīnai no Jēkabpils.  Jauniete nevar noturēt līdzsvaru, viņai ir muskuļu vājums, spazmas un sāpes mugurā, runas traucējumi ar skaņu izkropļojumiem, iegurņa funkciju traucējumi, jutības traucējumi ķermenī, elpošanas muskuļu vājums un vēl daudzas citas problēmas, ar kurām dzīvot Polīnai ir ļoti grūti un sāpīgi. Regulārām terapijām un masāžām ir nepieciešami līdzekļi, kuru Polīnai nav. Jaunietes atbalstam ir saņemti 8995 eur.  Vairāk par Polīnu aicinām lasīt šeit (19.09.2023.)


No 27. jūnija līdz 11. jūlijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta Jekaterinai Ļebedevai no Ogres. Katja jau daudzus gadus ir piekalta ratiņkrēslam. Viņa ir pilnībā paralizēta – Katjai kustas tikai pirkstiņi, ar kuriem viņa raksta tekstus tālrunī un datorā, taču nespēj paņemt karoti vai noturēt ūdens glāzi. No ratiņkrēsla uz gultu viņa var pārvietoties tikai ar speciāla pacēlāja palīdzību. Lai Katjas dzīve neapstātos, lai viņa varētu iespējami pastāvīgi funkcionēt un dzīvot cieņpilnu dzīvi viņas jaunajā pastāvīgajā dzīves vietā, ir nepieciešama mūsu palīdzība. Sīkāk ar apbrīnojamo Katju no Ogres aicinām iepazīties šeit. (27.06.2023.)


No 20. līdz 26. jūnijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta 24-gadīgajai Valērijai. Lai nepaliktu ratiņkrēslā, ir steidzami nepieciešama mugurkaula operācija, kuru valsts neapmaksā. Valērijas atbalstam ir saņemti 36 580 EUR. Par jaunietes cīņu meklējumiem savai atveseļošanai lasiet vairāk šeit. (27.06.2023.)


• No 6. līdz 20. jūnijam  labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta Violai - sievietei krāšņākajos gados, kurus apdraug smaga onkoloģiska saslimšana. Viņas dzīvības cena šobrīd ir 34 800 EUR - tieši tik maksā ārstniecības kurss ar medikamentiem, kuri Violai jau palīdz atveseļoties, taču tie nav valsts apmaksājamo zāļu sarakstā. Violas atbalstam ir saņemti 11478 EUR no nepieciešamajiem 34 800 EUR. Vairāk par to lasiet šeit. (20.06.2023.)

 

No 30.maija līdz 6. jūnijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta sešgadīgajai Viktorijai Čeksterei. Meitenīte joprojām nerunā, viņai ir grūti komunicēt, trokšņainās vietās viņai var sākties panikas lēkmes. Viktorijai nepieciešams atbalsts ārstniecības programmai Igaunijas klīnikā Impulss. Meitenes atbalstam ir saņemti 3904 EUR. Vairāk par meitenītes ceļu uz labāku dzīves kvalitāti lasiet šeit. (06.06.2023.)


No 23. līdz 30.maijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta četrgadīgajam Fjodoram. Zēnam ir diagnoze - autisms. Viņš vēl neprot neko pajautāt, nesaprot, kā sākt runāt, un baidās no lielām cilvēku grupām. Turklāt Fjodoram ir grūtības ar koncentrēšanos, un nodarbību laikā viņš mēdz iegrimt savā pasaulē. Fjodoram nepieciešamas pastāvīgas ABA terapijas nodarbības komunikācijas un uzvedības uzlabošanai.  Fjodora atbalstam ir saņemti 6811 EUR. Vairāk par Fjodoru un viņa ģimeni lasiet šeit. (30.05.2023.)


No 16. līdz 23.maijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta sešgadīgajam Viesturam. Zēnam ir diagnoze - autisms. Viesturs nespēj komunicēt ar cilvēkiem un ne mamma, neviens nespēj saprast zēnu, jo Viesturs nespēj pateikt, kas viņam sāp, no kā viņš baidās, ko pārdzīvo. Viesturam nepieciešamas pastāvīgas ABA terapijas nodarbības komunikācijas un uzvedības uzlabošanai. Zēnam ir saņemts atbalsts 5210 EUR apmērā. Vairāk par Viesturu un viņa ģimeni lasiet šeit. (23.05.2023.)


No 9. līdz 16.maijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta astoņgadīgajam Markam. Zēnam ir nopietni autiskā spektra traucējumi, viņš joprojām nerunā un neprot komunicēt ar apkārtējiem cilvēkiem, zēns neprot un nespēj uzturēties sabiedrībā. Markam ir nepieciešams atbalsts diagnostikai, lai varētu piemeklēt piemērotāko ārstniecības programmu. Zēnam ir saņemts atbalsts 4567 EUR apmērā. Vairāk par Marku un viņa māmiņu lasiet šeit. (16.05.2023.)


No 2. līdz 9.maijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta četrgadīgajai Angelinai no Daugavpils. Meitenītei ir autiskā spektra traucējumi, viņa joprojām nerunā un nesaprot apkārtējos. Angelinai ir nepieciešams atbalsts diagnostikai un īpašām nodarbībām runas un komunikācijas attīstībai. Meitenes atbalstam ir saņemti ziedojumi 8500 EUR apmērā. Vairāk par Angelinu un viņas ģimeni  lasiet šeit. (09.05.2023.)


Visi ziedojumi, kas nedēļas laikā līdz nākamajai otrdienai tiek saņemti uz Ziedojuma tālruni vai ieskaitīti mērķa kontā Zaļā lampa, tiek nodoti radio raidījuma varoņa ārstniecības vai rehabilitācijas izdevumiem.

Mēs katrs varam savu mazo artavu pievienot, lai kopā paveicam labu lielu darbu!

Tos, kam nepieciešama palīdzība, un tos, kas vēlas palīdzēt, papildus jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz epastu – info@beopen.lv

Informācijai. Ikvienam Zaļās lampas labdarības programmas dalībniekam ir iespējams sniegt papildus atbalstu jebkurā laikā, arī ārpus minētajiem datumiem. Tādā gadījumā, veicot ziedojumu uz BeOpen kontu nr. - LV59 CBBR 1123 2155 000 10, - jānorāda konkrētā ziedojuma saņēmēja vārds.