Labdarības programma "Zaļā lampa"

Kopīgiem spēkiem mēs noteikti varam izdarīt vairāk un palīdzēt vairāk!


Pēc ziemas pārtraukuma mūsu programma atgriežas ēterā! Katru otrdienu plkst.16.00 Radio Baltkom ēterā (93,9 FM) atkal skan ‘’Zaļā lampa” - labdarības radio raidījums par tiem, kam vajadzīga palīdzība un tiem, kuri ir gatavi palīdzēt paši.

Katru otrdienu klausītāji tiek iepazīstināti ar kādu īpašu varoni, kurš patiesi laimīgs ir tikai sapņos un kuram ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Ikviens, kuram ir atsaucīga un dāsna sirds, ziedojumam var izmantot labdarības tālruni 9 000 6384. Viens zvans maksā 1,42 EUR.

Ja esat gatavs sniegt lielāku atbalstu, ar savu maksājuma karti varat ziedot tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku mērķa kontā Zaļā lampa.

Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Mērķis – Zaļā lampa

Visi ziedojumi, kas nedēļas laikā līdz nākamajai otrdienai tiek saņemti uz Ziedojuma tālruni vai ieskaitīti mērķa kontā Zaļā lampa, tiek nodoti radio raidījuma varoņa ārstniecības vai rehabilitācijas izdevumiem.

*No 22.janvāra līdz 25.februārim ziedojumu t'alrunis un Zaļās lampas labdarības programma tika veltīta ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. Viņu diagnozes ir visdažādākās: bērnu cerebrālā trieka, Dauna sindroms, autisms, epilepsija, Spina bifida, garīga rakstura traucējumi un ļoti retas ģenētiskas saslimšanas. Visiem šiem bērniem ir nepieciešams mūsu atbalsts papildus rehabilitācijas nodarbībām, papildus procedūrām, lai savā attīstībā izdarītu vismaz vienu solīti uz priekšu. Visas šīs ģimenes ir projekta “Ņeērtie bērni“ dalībnieki, kas dalās ar savu stāstu, lai sabiedrību padarītu mazliet atvērtāku, saprotošāku un cilvēcīgāku. Plašāk par šīm ļoti stiprajām ģimenēm un īpašajiem bērniem aicinām lasīt šeit. Mēs turpināsim visa šī gada garumā atbalstīt šīs ģimenes un ikviens var mums pievienoties, izdarot mērķaziedojumu uz labdarības fonda BeOpen ziedojuma kontu ar norādi – Neērtie bērni. Mērķa ziedojums paredzēts projekta “Neērtie bērni” dalībnieku – bērnu ar īpašām vajadzībām – papildus rehabilitācijas nodarbībām. (25.02.2020.)

*No 25.februāra līdz 3.martam Zaļās lampas labdarības programma tiek veltīta Rūtai, kurai pēc ratiņkrēslā pavadītiem vienpadsmit gadiem ir izredzes sākt pārvietoties patstāvīgi. Par meitenes sasniegumiem un vecāku garo, pašaizliedzīgo ceļu uz Rūtas veselības stiprināšanu lasiet plašāk šeit. (25.02.2020.)

Tiem, kas vēlas sniegt savu atbalstu, tiek dota iespēja izdarīt to ar ziedojumu: 

Labdarības fonds BeOpen
Reģistrācijas nr. 50008218201
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10

Lūdzam norādīt ziedojuma mērķi - Rūtai Rudzei

Informācijai. Ikvienam Zaļās lampas labdarības programmas dalībniekam ir iespējams sniegt papildus atbalstu jebkurā laikā, arī ārpus minētajiem datumiem. Tādā gadījumā, veicot ziedojumu uz BeOpen kontu nr.  - 
LV59 CBBR 1123 2155 000 10,  - jānorāda konkrētā ziedojuma saņēmēja vārds.