Labdarības programma "Zaļā lampa"

Kopīgiem spēkiem mēs noteikti varam izdarīt vairāk un palīdzēt vairāk!


Katru otrdienu plkst.12.00 Radio Baltkom ēterā (93,9 FM) skan ‘’Zaļā lampa” - labdarības radio raidījums par tiem, kam vajadzīga palīdzība un tiem, kuri ir gatavi palīdzēt paši.

Katru otrdienu klausītāji tiek iepazīstināti ar kādu īpašu varoni, kurš patiesi laimīgs ir tikai sapņos un kuram ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Ikviens, kuram ir atsaucīga un dāsna sirds, ziedojumam var izmantot labdarības tālruni 9 000 6384. Viens zvans maksā 1,42 EUR.

Ja esat gatavs sniegt lielāku atbalstu, ar savu maksājuma karti varat ziedot tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku mērķa kontā Zaļā lampa.

Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Bankas SWIFT kods: CBBRLV22
Mērķis – Zaļā lampa

Visi ziedojumi, kas nedēļas laikā līdz nākamajai otrdienai tiek saņemti uz Ziedojuma tālruni vai ieskaitīti mērķa kontā Zaļā lampa, tiek nodoti radio raidījuma varoņa ārstniecības vai rehabilitācijas izdevumiem.

 No 2. līdz 9. martam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA bija veltīta 10-gadīgajai Selīnai no Bauskas. Viņai nepieciešama palīdzība kāju operācijas apmaksai – pēdas deformācijas dēļ katrs solis sagādā viņai mokošas sāpes. Lai meitene nākotnē varētu sākt staigāt, nepieciešama operācija, un Selīnu maijā jau gaida klīnikā Prāgā. Selīnas atbalstam ir saņemti ziedojumi 6522 EUR apmērā. Vairāk par optimistisko, ļoti pacietīgo un daudz izcietušo meiteni lasiet šeit. (09.03.2021.)

• No 9. līdz 16. martam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA bija veltīta trīsgadīgajam Maksimam. Viņam ir ievērojami aizkavējusies attīstība - puisēns nerunā, neatbild uz vecāku jautājumiem, neprot rotaļāties un komunicēt ar bērniem. Maksimam ir nepieciešamas regulāras, intensīvas nodarbības: ABA terapija, ergoterapeita, audiologopēda, psihologa, kā arī socializācijas nodarbības, lai ievērojami uzlabotu mazā rīdzinieka attīstību. Tuvākajiem 10-12 mēnešiem ir saņemts atbalsts nodarbībām un rehabilitācijai 4596 EUR apmērā. Par mazo Maksimu un viņa vecāku cīņu par zēna veselību, plašāk lasiet šeit. (16.03.2021.) 

No 16. līdz 23. martam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA bija veltīta Ingas ģimenei: 14-gadīgajai Kitijai ir nepieciešama paliatīvā aprūpe, savukārt 17-gadīgajam Ralfam pirms trim gadiem tika piešķirta invaliditāte. Medikamentiem, ortopēdiskajiem apaviem, speciālajai pārtikai un higiēnas precēm Kitijai, rehabilitācijas programmai Ralfam, psihologa konsultācijām mammai – kopā ģimenei ir saņemti ziedojumi 5162 eiro apmērā, lai nodrošinātu atbalstu gada garumā. Par ļoti draudzīgo un saliedēto ģimeni, kurai klājas patiešām grūti, vairāk var izlasīt šeit. (23.03.2021.)

No 23. līdz 30. martam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA bija veltīta Martinam. Stāsts par šo mazuli ir viens no tiem gadījumiem, kad laikus sniegta palīdzība var palīdzēt izvairīties no nopietnām sekām. Martinam šobrīd ir tikai pusotrs gadiņš. Ir cerība, ka ar autiskā spektra traucējumiem, kas viņam parādījušies, ir iespējams tikt galā. Ir saņemts atbalsts 4420 eiro apmērā intensīvu un regulāru nodarbību nodrošināšanai. Tuvāk ar sirsnīgo ģimeni aicinām iepazīties šeit. (30.03.2021.)

No 30. marta līdz 6. aprīlim labdarības programma ZAĻĀ LAMPA bija veltīta mazajam Aleksam no Liepājas novada. Puisēnam ir tikai 1 gads un 8 mēneši. Viņš ir ļoti mazs un vājš, salīdzinot ar vienaudžiem, praktiski nespēj noturēt līdzsvaru, nestaigā un nerunā. Aleksam kopš dzimšanas ir ļoti vāji un mīksti muskuļi. Valsts apmaksātā palīdzība ir jāgaida ļoti ilgi, rindas ir vairāku mēnešu garumā, taču intensīvā terapija nepieciešama jau šodien, lai stimulētu zēna attīstību. Aleksa atbalstam ir saņemti ziedojumi 3564 EUR apmērā. Plašāk aicinām lasīt šeit. (06.04.2021.)

•  No 6. līdz 13. aprīlim labdarības programma ZAĻĀ LAMPA bija veltīta 11-gadīgajam Rojam no Baldones. Zēnam ir nepieciešama kāju operācija – staigāšana sagādā Rojam milzīgas sāpes: pēdu deformācijas dēļ kājas tiek noberztas līdz asinīm. Operācija ir nozīmēta jau uz 14. aprīli. Pēc tās būs nepieciešamas jaunas speciālas ortozes un rehabilitācija. Rojam ir saņemti ziedojumi 12 023 eiro apmērā. Par Roju un viņa māmiņu, Sidnejas Olimpisko spēļu dalībnieci šķēpmetēju, vairāk lasiet šeit. (13.04.2021.)

•  No 13. aprīļa līdz 27. aprīlim labdarības programma ZAĻĀ LAMPA bija veltīta 25-gadīgajai Beatrisei no Mārupes. Beatrisei nepieciešama palīdzība leikēmijas ārstēšanai. Pēkšņā slimība un šausminošā diagnoze kļuva par īstu šoku Beatrisei, viņas ģimenei un draugiem. Šobrīd meitenes dzīvība ir atkarīga tikai no naudas. No ļoti lielas naudas.Līdztekus ķīmijterapijai, imūnterapijai un citām procedūrām Beatrisei būs nepieciešama cilmes šūnu vai kaulu smadzeņu transplantācija – kopējās izmaksas ir milzīgas, aptuveni 300 000 eiro. Tā ir jaunas meitenes dzīvības cena. Divu nedēļu laikā ir saņemti ziedojumi 61 607 EUR apmērā, kopā Beatrisei ir savākta puse no nepieciešamās summas. Tas nozīmē, ka cerība ir! Šobrīd Beatrise atrodas klīnikā Izraēlā. Mums visiem jāsadodas rokās: katrs mazumiņš ziedojuma palīdzēs izveidot nepieciešamo atbalstu. Par Beatrisi un viņas ģimeni – viens par visiem un visi par vienu lasiet šeitBeatrisei joprojām nepieciešams atbalsts, kuru aicinām sniegt ziedojot uz labdarības fonda BeOpen kontu nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10, norādot ziedojuma mērķi – Beatrisei Jansonei. (27.04.2021.)

No 27. aprīļa līdz 4. maijam labdarības programma Zaļā lampa bija veltīta 4-gadīgajam Ņikitam no Krāslavas. Zēnam ir diagnosticēts autisms un runas attīstības aizture. Māmiņa audzina viņu viena. Ņikitam ir nepieciešama palīdzība diagnostikas veikšanai un rehabilitācijai Sanktpēterburgas Smadzeņu institūtā. Speciālisti jau ir iepazinušies ar puisēna dokumentiem un ir gatavi uzņemt viņu, lai sastādītu tieši viņam piemērotu ārstēšanas programmu. Ņikitas atbalstam ir saņemti ziedojumi 8691 EUR apmērā. Plašāka informācija par zēnu un viņa māmiņas ceļu uz atveseļošanu lasiet šeit. (05.05.2021.)

 No 5. līdz 11. maijam labdarības programma Zaļā lampa bija veltīta 18-gadīgajai Sofijai. Meitene cīnās ar ļaundabīgu aknu audzēju, kura ārstēšanai Latvijā vēl nav pietiekamas pieredzes, tāpēc palīdzība tiek meklēta ārzemēs. Sofijai ir saņemti ziedojumi 21 299 EUR apmērā. Aicinām iepazīties ar jaunās, apņēmīgās rīdzinieces Sofijas stāstu šeit. (11.05.2021.)

No 11. līdz 25. maijam labdarības programma Zaļā lampa palīdzēja jaunai sievietei cīnīties ar sarežģītu onkoloģisku saslimšanu. Ineta, pateicoties draugu un kolēģu lielajam atbalstam, jau ir saņēmusi nopietnu ārstēšanos gan Latvijā, gan Vācijā. Rezultāti ir cerīgi, bet nedrīkst apstāties. Ārstēšanās jāturpina, tāpēc jaunajai sievietei ir nepieciešama mūsu palīdzība. Divu nedēļu laikā esam saņēmuši 8923 EUR no nepieciešamajiem 52 532 EUR Inetas ārstēšanai, tāpēc atbalsts joprojām ir nepieciešams. Inetas stāsts ir piemērs, kā nenolaist rokas, kā nepadoties arī tad, ja sākumā diagnoze šķiet nepievarama. Lasīt šeit. (25.05.2021.)

• No 25. maija līdz 1. jūnijam labdarības programmas Zaļā lampa ietvaros lūdzām atbalstīt vasaras nometni īpašajiem bērniem ar smagām diagnozēm un viņu ģimenēm. Nometnes organizēšanai ir nepieciešami 12 900 EURIr saņemti ziedojumi 2738 EUR apmērā, tāpēc katrs ziedojums tiks gaidīts ar pateicību vēl visu jūniju un jūliju. Par to, cik ļoti nozīmīga un svarīga ir šī nometne gan bērniem, gan viņu vecākiem, aicinām lasīt šeit. (01.06.2021.) 

No 1. līdz 8. jūnijam labdarības programmas Zaļā lampa ietvaros palīdzējām 17-gadīgajai Zanei no Siguldas. Jaunietei nepieciešami izmeklējumi Štutgartes klīnikā Vācijā, lai atrastu labāko risinājumu balss saglabāšanai un elpošanas atvieglošanai. Ir saņemts atbalsts 12 423 EUR apmērā.  Par jaunās meitenes nu jau 17 gadu ilgo cīņu par spēju elpot un runāt sīkāk lasiet šeit. (08.06.2021.)

No 8. līdz 15. jūnijam labdarības programmas Zaļā lampa ietvaros palīdzam Vasilijam. Nepieciešams atbalsts, lai apmaksātu medikamentus cīņai ar onkoloģisku slimību, kuru valsts, diemžēl, neapmaksā. Vasilija dzīvības cena ir 9 912 eur. Plašāk par to, kā meita cenšas glābt sava tēva dzīvību, lasiet šeit. (08.06.2021.)

Tiem, kas vēlas sniegt savu atbalstu, tiek dota iespēja izdarīt to ar ziedojumu: 

Labdarības fonds BeOpen
Reģistrācijas nr. 50008218201
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Bankas SWIFT kods: CBBRLV22
Ziedojuma mērķis – Atbalsts Vasilijam Lopatinam

Mēs katrs varam savu mazo artavu pievienot, lai kopā paveicam labu lielu darbu! 

Informācijai. Ikvienam Zaļās lampas labdarības programmas dalībniekam ir iespējams sniegt papildus atbalstu jebkurā laikā, arī ārpus minētajiem datumiem. Tādā gadījumā, veicot ziedojumu uz BeOpen kontu nr.  - 
LV59 CBBR 1123 2155 000 10,  - jānorāda konkrētā ziedojuma saņēmēja vārds.