Labdarības programma "Zaļā lampa"

Kopīgiem spēkiem mēs noteikti varam izdarīt vairāk un palīdzēt vairāk!


No 9.oktobra, katru otrdienu, plkst.16.00 Radio Baltkom ēterā (93,9 FM) skan ‘’Zaļā lampa” - labdarības radio raidījums par tiem, kam vajadzīga palīdzība un tiem, kuri ir gatavi palīdzēt paši.

Katru otrdienu klausītāji tiek iepazīstināti ar kādu īpašu varoni, kurš patiesi laimīgs ir tikai sapņos un kuram ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Ikviens, kuram ir atsaucīga un dāsna sirds, ziedojumam var izmantot labdarības tālruni 9 000 6384. Viens zvans maksā 1,42 EUR.

Ja esat gatavs sniegt lielāku atbalstu, ar savu maksājuma karti varat ziedot tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku mērķa kontā Zaļā lampa.

Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Mērķis – Zaļā lampa

Visi ziedojumi, kas nedēļas laikā līdz nākamajai otrdienai tiek saņemti uz Ziedojuma tālruni vai ieskaitīti mērķa kontā Zaļā lampa, tiek nodoti radio raidījuma varoņa ārstniecības vai rehabilitācijas izdevumiem.

    *No 9. līdz 16.oktobrim mēs visi kopā esam palīdzējuši Elīnai Padomai un viņas operācijai Igaunijas klīnikā esam savākuši 5 039 EUR! Liels paldies visiem! Sīkāk par Elīnu var izlasīt  šeit

      *No 16. oktobra līdz 23.oktobrim, pateicoties līdzcilvēku atvērtajām sirdīm, pusotrgadīgajam Aleksandram Stūrim ir saziedoti 10 604 EUR! Esam kopā nodrošinājuši mazajam puisēnam stabilizējošās ķermeņa ortozes (SPIO) iegādi Vācijas klīnikā un pilnu gada rehabilitācijas programmu Latvijā. Liels liels paldies arī māmiņas vārdā! Stāstījums par Aleksandru ir saglabāts  šeit.

   *No 23. līdz 30. oktobrim mēs visi kopā esam savākuši 4997 EUR, lai atbalstītu īpašos vienas ģimenes mazuļus – Kati (3,5 gadi) un Ragnāru (1,8 gadi). Liels paldies! Stāstījums par viņiem saglabāts  šeit.

      *No 30.oktobra līdz 6.novembrim, pateicoties lielajai atsaucībai, divu bērnu māmiņai, māksliniecei Aijai Vilmanei ir saziedoti 12 406 EUR. Aija pašlaik jau atrodas specializētajā klīnikā un ar lielām cerībām turpina cīņu ar ļaundabīgo audzēju  Aijas stāsts ir pieejams šeit

      *No 6.novembra līdz 13.oktobrim ir veikti 1449 zvani uz ziedojumu tālruni un kopā esam nodrošinājuši 4220 EUR lielu atbalstu, lai 16-gadīgā Valērija Jakimova jau decembrī varētu doties uz medicīnas centru Minskā cīņai ar smago kaiti. Ar sirsnīgo Valēriju joprojām var iepazīties šeit

     *Paldies visiem atsaucīgajiem sirdscilvēkiem, kurus nav vienaldzīgus atstājis mazās Elīzas dzīves stāsts.  No 13. līdz 20. novembrim 11-gadīgās Elīzas Bukas ārstēšanai un rehabilitācijas programmai ir saziedoti 7534 EUR, uz Ziedojumu tālruni veikti 2183 telefonzvani. Tagad Elīzas mamma jau var plānot nākamo lielo soli Elīzas veselības stabilizēšanā. 

     *Projektam Palīdzam piepildīt īpašo bērnu sapņus aizvadītajā nedēļā ir saņemts atbalsts 540 EUR apmērā. Tā kā mēs šo programmu turpināsim realizēt visa 2019. gada laikā, ikviens var kļūt par tās atbalstītāju arī turpmāko mēnešu laikā, maksājuma kontā norādot precīzu mērķziedojumu. 

     *Pateicoties lielajam atbalstam, no 27.novembra līdz 4.decembrim smagā avārijā cietušajam 13-gadīgajam Rūdolfam no Saulkrastiem ir saziedoti 14 216 EUR! Mamma un Rūdolfs to sauc par Ziemassvētku brīnumu, ir bezgala pateicīgi par lielo atbalstu un tagad jau droši sāk plānot Rūdolfam nepieciešamo rehabilitācijas programmu. Par Rūdolfu un viņa mammas lielo ticību joprojām var izlasīt šeit

     *Projektam Draugs īpašam bērnam no 4. līdz 11.decembrim saņemts atbalsts 1 214 EUR apmērā. Tā kā mēs šo programmu turpināsim realizēt visa 2019. gada laikā, ikviens var kļūt par tās atbalstītāju arī turpmāko mēnešu laikā, maksājuma kontā norādot precīzu mērķziedojumu.
      * 
No 11. līdz 18.decembrim Katoļu ģimnāzijas 6.klases skolēnam Tomasam Jēkabsonam ir sniegts atbalsts 4522 EUR apmērā no nepieciešamajiem 6000 EUR, lai Tomass varētu Vācijā saņemt speciāli viņam izgatavotu SPIO vesti. Uz Vāciju Tomasam jādodas pēc dažiem mēnešiem, tāpēc joprojām ikviens atbalsts ir svarīgs. Plašāk par Tomasu aicinām lasīt šeit

     *Ziemassvētku laikā – no 18.decembra līdz pat 2.janvārim 7355 EUR apmērā tika sniegts atbalsts ļoti īpašam mazam puisēnam – Dominikam Brūverim. Viņš ir tikai savas dzīves sākumā un ir pelnījis, lai pasaule viņam kļūtu tuvāka un saprotamāka. Jau februārī, pateicoties ziedotāju atsaucībai, Dominiks ar savu māmiņu dosies uz pirmo nepieciešamo konsultāciju Nīderlandē. Ar Dominiku, viņa māmiņu Arinu un ģimeni  iepazīstinām šeit.

Zaļās lampas labdarības programmu turpināsim arī 2019.gadā.

Informācijai. Ikvienam Zaļās lampas labdarības programmas dalībniekam ir iespējams sniegt papildus atbalstu jebkurā laikā, arī ārpus minētajiem datumiem. Tādā gadījumā, veicot ziedojumu uz BeOpen kontu nr.  - 
LV59 CBBR 1123 2155 000 10,  - jānorāda konkrētā ziedojuma saņēmēja vārds.