Bērnu radošās izziņas attīstībai

Neparastais bērnu zinātnes centrs “Tehnoannas pagrabi” ir viens no mazākajiem zinātnes centriem pasaulē. Tas darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, atšķiras ar īpašu atmosfēru un oriģināli izgatavotiem eksponātiem. Ekspozīcijā apvienojas māksla, zinātne un rotaļlietu pasaule ar mērķi – atmodināt radošu izziņas garu katrā mazajā apmeklētājā.

Atšķirībā no daudziem zināmiem zinātnes centriem kā, piemēram, AHHAA Tartu pilsētā, lielākā eksponātu daļa, kas atrodama „Tehnoannas pagrabos”, ir Alvja Baloža un viņa radošās komandas roku darbs. Pašu veidota ir arī bērniem piedāvātā ekskursijas programma, kas padara šo vietu par unikālu, interesantu un aizraujošu.

Lai atbalstītu entuziasmu, kas palīdz zinātkāriem bērniem augt par radošiem un domājošiem cilvēkiem un veicinātu šī izzinošā centra attīstību, BlueOrange Charity sniedzis finansiālu atbalstu Tehniskās jaunrades nama ANNAS 2 atbalsta biedrībai, kas izmantots Tehniskās jaunrades nama "ANNAS 2" interešu izglītības darba veicināšanai un attīstībai.