Labdarības programma "Zaļā lampa"

Kopīgiem spēkiem mēs noteikti varam izdarīt vairāk un palīdzēt vairāk!


Katru otrdienu plkst.16.00 Radio Baltkom ēterā (93,9 FM) skan ‘’Zaļā lampa” - labdarības radio raidījums par tiem, kam vajadzīga palīdzība un tiem, kuri ir gatavi palīdzēt paši.

Katru otrdienu klausītāji tiek iepazīstināti ar kādu īpašu varoni, kurš patiesi laimīgs ir tikai sapņos un kuram ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Ikviens, kuram ir atsaucīga un dāsna sirds, ziedojumam var izmantot labdarības tālruni 9 000 6384. Viens zvans maksā 1,42 EUR.

Ja esat gatavs sniegt lielāku atbalstu, ar savu maksājuma karti varat ziedot tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku mērķa kontā Zaļā lampa.

Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Mērķis – Zaļā lampa

Visi ziedojumi, kas nedēļas laikā līdz nākamajai otrdienai tiek saņemti uz Ziedojuma tālruni vai ieskaitīti mērķa kontā Zaļā lampa, tiek nodoti radio raidījuma varoņa ārstniecības vai rehabilitācijas izdevumiem.

*No 12. līdz 18.martam, pateicoties lielajai atsaucībai, Jeļenas Drozdovas atbalstam ir saziedoti 7152 EUR. Par šiem līdzekļiem ratiņkrēslā esošajai jūrmalniecei tiks ierīkots speciāls pacēlājs, kas nodrošinās iespēju Jeļenai ikdienā pastāvīgi izkļūt no sava dzīvokļa. Par papildus saziedotajiem līdzekļiem Jeļena varēs iziet rehabilitācijas kursu, kas viņai šobrīd ļoti nepieciešams. Plašāk par Jeļenas sarežģīto ikdienu un līdzšinējo iesprostojumu mājas četrās sienās lasiet šeit. Liels paldies visiem ziedotājiem!

*Atsaucīgie ziedotāji un daudzie daugavpilieši laika posmā no 18. līdz 25. martam ir sarūpējuši 6088 EUR piecgadīgā Savvas Maļceva rehabilitācijai. Jau maijā puisēns varēs doties uz Minsku, lai izietu nopietnu rehabilitācijas kursu autisma centrā un delfīnterapijas kursu. Stāstu par mazo daugavpilieti var izlasīt šeit 

*No 26.marta līdz 1.aprīlim esam saņēmuši ziedojumu 4435 EUR apmērā, lai 14-gadīgajam jēkabpilietim Andžejam Borisikam varētu veikt divas nepieciešamās operācijas. Trūkstošo naudas summu BeOpen nodrošinās no saviem rezerves līdzekļiem. Mēs ļoti ceram, ka sirsnīgais Andžejs varēs atkal staigāt. Sīkāk par viņu joprojām var  iepazīties aicinām šeit.

*Astoņgadīgais Kristofers saka vislielāko paldies visiem ziedotājiem: viņa sapnis jau pavisam tuvu! Pateicoties ziedojumiem, kas no 2.-8.aprīlim saņemts 3973 EUR apmērā, zinātkārais zēns tiks pie savas īpašās palielināmās lupas, kas viņam palīdzēs ieraudzīt pasauli un uzlabot iespējas mācīties. Ar Kristoferu un viņa mammu joprojām var iepazīties šeit.

*No 8. līdz 15.aprīlim esam saņēmuši ziedojumus 5987 EUR apmērā, lai vismaz viena gada garumā varētu nodrošināt daiļslidošanas nodarbības bērniem ar Dauna sindromu un citām smagām diagnozēm, tādējādi veicinot šo īpašo bērnu attīstību. Ar daiļslidošanas treneri Olgu Ņečajevu un viņas īpašo audzēkņu sasniegumiem aicinām iepazīties šeit.

*No 16. līdz 29.aprīlim mēs aicinām palīdzēt mazajam Artim iegūt jaunas iespējas savam nākamajam dzīves gadam. Puisēns savos divos gadiņos ir piedzīvojis daudz sāpju un ciešanu, taču viņš ir cīnītājs. Un vecāki nenogurstoši meklē iespējamos risinājumus, lai kopā paveiktu kaut vismazākos uzlabojumus. Ir lielas cerības, ka īpašs rehabilitācijas kurss, ko Latvijā šovasar nodrošinās Nīderlandes speciālists arī citiem bērniņiem, un terapijas kurss Polijā palīdzēs atklāt un aktivizēt puisēna smadzeņu apslēptās iespējas. Mazais Artis ir tikai savas dzīves sākumā, viņam vēl tik daudz jāiemācās un jāapgūst! Ar puisēnu un viņa mammu Indru aicinām iepazīties šeit.

Informācijai. Ikvienam Zaļās lampas labdarības programmas dalībniekam ir iespējams sniegt papildus atbalstu jebkurā laikā, arī ārpus minētajiem datumiem. Tādā gadījumā, veicot ziedojumu uz BeOpen kontu nr.  - 
LV59 CBBR 1123 2155 000 10,  - jānorāda konkrētā ziedojuma saņēmēja vārds.