Labdarības programma "Zaļā lampa"

Kopīgiem spēkiem mēs noteikti varam izdarīt vairāk un palīdzēt vairāk!


Katru otrdienu plkst.16.00 Radio Baltkom ēterā (93,9 FM) skan ‘’Zaļā lampa” - labdarības radio raidījums par tiem, kam vajadzīga palīdzība un tiem, kuri ir gatavi palīdzēt paši.

Katru otrdienu klausītāji tiek iepazīstināti ar kādu īpašu varoni, kurš patiesi laimīgs ir tikai sapņos un kuram ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Ikviens, kuram ir atsaucīga un dāsna sirds, ziedojumam var izmantot labdarības tālruni 9 000 6384. Viens zvans maksā 1,42 EUR.

Ja esat gatavs sniegt lielāku atbalstu, ar savu maksājuma karti varat ziedot tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku mērķa kontā Zaļā lampa.

Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Mērķis – Zaļā lampa

Visi ziedojumi, kas nedēļas laikā līdz nākamajai otrdienai tiek saņemti uz Ziedojuma tālruni vai ieskaitīti mērķa kontā Zaļā lampa, tiek nodoti radio raidījuma varoņa ārstniecības vai rehabilitācijas izdevumiem.

*No 12. līdz 18.martam, pateicoties lielajai atsaucībai, Jeļenas Drozdovas atbalstam ir saziedoti 7152 EUR. Par šiem līdzekļiem ratiņkrēslā esošajai jūrmalniecei tiks ierīkots speciāls pacēlājs, kas nodrošinās iespēju Jeļenai ikdienā pastāvīgi izkļūt no sava dzīvokļa. Par papildus saziedotajiem līdzekļiem Jeļena varēs iziet rehabilitācijas kursu, kas viņai šobrīd ļoti nepieciešams. Plašāk par Jeļenas sarežģīto ikdienu un līdzšinējo iesprostojumu mājas četrās sienās lasiet šeit. Liels paldies visiem ziedotājiem! (19.03.2019.)

*Atsaucīgie ziedotāji un daudzie daugavpilieši laika posmā no 18. līdz 25. martam ir sarūpējuši 6088 EUR piecgadīgā Savvas Maļceva rehabilitācijai. Jau maijā puisēns varēs doties uz Minsku, lai izietu nopietnu rehabilitācijas kursu autisma centrā un delfīnterapijas kursu. Stāstu par mazo daugavpilieti var izlasīt šeit. (26.03.2019.)

*No 26.marta līdz 1.aprīlim esam saņēmuši ziedojumu 4435 EUR apmērā, lai 14-gadīgajam jēkabpilietim Andžejam Borisikam varētu veikt divas nepieciešamās operācijas. Trūkstošo naudas summu BeOpen nodrošinās no saviem rezerves līdzekļiem. Mēs ļoti ceram, ka sirsnīgais Andžejs varēs atkal staigāt. Sīkāk par viņu joprojām var  iepazīties aicinām šeit. (02.04.2019.)

*Astoņgadīgais Kristofers saka vislielāko paldies visiem ziedotājiem: viņa sapnis jau pavisam tuvu! Pateicoties ziedojumiem, kas no 2.-8.aprīlim saņemts 3973 EUR apmērā, zinātkārais zēns tiks pie savas īpašās palielināmās lupas, kas viņam palīdzēs ieraudzīt pasauli un uzlabot iespējas mācīties. Ar Kristoferu un viņa mammu joprojām var iepazīties šeit. (09.04.2019.)

*No 8. līdz 15.aprīlim esam saņēmuši ziedojumus 5987 EUR apmērā, lai vismaz viena gada garumā varētu nodrošināt daiļslidošanas nodarbības bērniem ar Dauna sindromu un citām smagām diagnozēm, tādējādi veicinot šo īpašo bērnu attīstību. Ar daiļslidošanas treneri Olgu Ņečajevu un viņas īpašo audzēkņu sasniegumiem aicinām iepazīties šeit. (16.04.2019.)

*Pateicoties ziedotājiem, divgadīgajam Artim Krūmiņam no 16.-29. aprīlim ir nodrošināts atbalsts 10 960 EUR apmērā, kas viņam dos iespēju apmeklēt īpašu rehabilitācijas kursu, ko Latvijā šovasar nodrošinās Nīderlandes speciālists arī citiem bērniņiem, un terapijas kursu Polijā, kas varētu palīdzēt atklāt un aktivizēt puisēna smadzeņu apslēptās iespējas. Mazais Artis ir tikai savas dzīves sākumā, viņam vēl tik daudz jāiemācās un jāapgūst! Ar puisēnu un viņa mammu Indru joprojām var  aicinām iepazīties šeit. (30.04.2019.)

*Pateicoties aizvadītās nedēļas laikā savāktajiem ziedojumiem 10 524 EUR apjomā, jau 14.maijā Alekss Bebrišs dodas uz operāciju Sanktpēterburgā. Mēs ļoti ticam, ka 15-gadīgais puisis atkal varēs staigāt! Ar pacietīgo un izturīgo Aleksu un viņa mammu  iepazīties šeit. (07.05.2019.)

*Labdarības fonds BeOpen aicina atbalstīt specializētu nometni 60 īpašajiem bērniem un viņu vecākiem, kas jūnijā plānota Skultē. Tā ir iespēja uzdāvināt kripatiņu laimes tiem, kas ikdienā cīnās ar grūtībām, sāpēm un slimībām. Nometni jau ceturto gadu organizē labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv entuziastu komanda. Par nometnes ieguvumiem un tās lielo nozīmi īpašo bērnu ģimenēm aicinām lasīt šeit.  Laikā no 7. līdz 13. maijam nometne ir saņēmusi ziedojumus 1665 EUR. Nometnes organizēšanai ir nepieciešami 10 000 EUR, tāpēc fonds meklēs iespējas nodrošināt nometnes norisi pilnā apmērā. Ikviens var pievienot savu ziedojumu jebkurā laikā, norādot mērķziedojumu - vasaras nometnei. (14.05.2019.)

*Astoņgadīgajai Selīnai dzīve ir uzlikusi smagus pārbaudījumus, bet viņa tos uzņem ar lielu pacietību, nezaudējot savu smaidu, optimismu un ticību visam labajam. Pateicoties ziedojumam 3891 EUR apmērā, Selīnai tiks nodrošinātas jaunas ortozes abām kājiņām un neliela rehabilitācija, kas meitenei nepieciešama reizi pusgadā.  Ar Selīnas aizkustinošo stāstu var iepazīties šeit. (21.05.2019.)

*Lai 17-gadīgā Diāna spētu patstāvīgi pārvarēt vismaz nelielus attālumus, viņai nepieciešams ir speciāls kompresijas apģērbs SPIO un ortozes kāju pēdām. Līdz 28.maijam Diānai ir sniegts atbalsts 3743 EUR apmērā, kas ir nedaudz vairāk nekā puse no vajadzīgās 5500 EUR summas. Ikviens var joprojām Diānai sniegt palīdzīgu roku. Ar centīgo un mērķtiecīgo meiteni aicinām iepazīties šeit. (28.05.2019.)

*Lai desmitgadīgā Annija no Gulbenes varētu patstāvīgi savā ratiņkrēslā pārvarēt pakāpienus un turpmāk pati doties uz nodarbībām un skolu, ir nepieciešams ierīkot ratiņkrēsla pacēlāju. No 28.maija līdz 3.jūnijam atsaucīgie ziedotāji ir snieguši atbalstu 5309 EUR apmērā. Tā ir puse no nepieciešamās summas. Ikviens var atbalstīt meiteni, veicot ziedojumu uz norādīto kontu, atzīmējot, ka tas ir mērķziedojums tieši Annijai Aleksejevai. Meitenei tas būs liels atbalsts un būtisks uzlabojums viņas ikdienā! Ar aktīvo meiteni Anniju aicinām iepazīties šeit.(04.06.2019.)

*Artūram, kurš savos 13 gados ir pārcietis jau 3 insultus un ikdienā cīnās ar to sekām, nepieciešams palīdzēt pārvarēt sāpes un apstādināt labās rokas deformāciju. Šim nolūkam nepieciešams īpašs SPIO tērps, kuru pacientiem izgatavo speciālisti Vācijā. Tam nepieciešami ir 3600 EUR un šobrīd Artūra Morīša atbalstam ir saņemts viss nepieciešamais ziedojums. Paldies! Par Artūru un viņa sapņiem sīkāk var lasīt šeit. (18.06.2019.)

*Labdarības fonds BeOpen turpina atbalsta akciju specializētajai nometnei 60 īpašajiem bērniem un viņu vecākiem, kas jūnijā plānota Skultē. Tā ir iespēja uzdāvināt kripatiņu laimes tiem, kas ikdienā cīnās ar grūtībām, sāpēm un slimībām. Nometni jau ceturto gadu organizē labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv entuziastu komanda. Par nometnes ieguvumiem un tās lielo nozīmi īpašo bērnu ģimenēm aicinām lasīt šeit. Nometnes organizēšanai ir nepieciešami 10 000 EUR, šobrīd nometnes atbalstam ir ziedoti 4490 EUR. Ikviens var pievienot savu ziedojumu jebkurā laikā, norādot mērķziedojumu - vasaras nometnei. (18.06.2019.)

*No 18.jūnija mūsu atbalsta un uzmanības lokā ir apbrīnojamā ogrēniete Jekaterina Ļebedeva. Jauniete ilgus gadus ir pavadījusi guļus stāvoklī, tagad pārvietojas jau ratiņkrēslā, taču viņai darbojas tikai roku pirkstiņi. Ar šiem pirkstiņiem viņa ievada tekstus datorā vai tālrunī, komunicējot ar draugiem vai veidojot publikācijas sociālajos tīklos. Katjai izdodas pat strādāt, lai uzturētu sevi un jaunāko māsu. Lai Katja varētu patstāvīgi pati apģērbties, saķemmēties, iztīrīt zobus, paņemt priekšmetus, paēst un kļūt iespējami patstāvīgāka, par viņas palīgu var kļūt elektroniskā palīgierīce jeb “rokas turētājs” ArmonElemento, kura cena ir 17 776 EUR. Lai to pasūtītu un pielāgotu tieši Katjai, papildus jārēķina vēl ceļa un uzturēšanās izdevumus Nīderlandē. Taču tā ir vienīgā Katjas cerība, jo vecāku jaunietei nav un šāda palīgierīce dotu Katjai jaunu dzīves kvalitāti. Šobrīd viņas atbalstam saņemts ziedojums 8128 EUR apmērā, un ziedojumu vākšana tiks turpināta līdz brīdim, kad varēsim nodrošināt Katjai pilnu atbalstu. Ar mērķtiecīgo jaunieti un viņas neatlaidību aicinām iepazīties šeit. (25.06.2019.)

*Kristeram ir 3 gadiņi. Viņam jau ir bijuši 20 lūzumi un 5 operācijas. Zēna diagnoze - nepilnīgā osteoģenēze (NO) jeb kaulu trauslums – ir reta slimība un Latvijā ir vien dažiem bērniņiem. Kristeram ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, jo viņam ir steidzami jāveic operācijas abām kājiņām, lai izņemtu iepriekš ievietotos fiksatorus, kas ir palikuši par mazu un šobrīd traumē bērna kājiņas. To vietā Kristeram tiks ieliktas jaunas, mūsdienīgas konstrukcijas. Labdarības fonds BeOpen ir uzņēmies organizēt ziedojumu vākšanu, lai apmaksātu zēnam abas tik ļoti nepieciešamās operācijas, kas tiktu veiktas viena pēc otras divu nedēļu laikā klīnikā GMS. Operācija vienai kājiņai izmaksā tuvu 23 000 eiro, taču Kristeram tas jāreizina ar divi… Tikai tad, kad vecākiem tiks apstiprināts savāktais ziedojums 46 000 eiro apmērā, viņi varēs pieteikt Kristeru klīnikai. Cerēsim, ka mums izdosies apsteigt laiku. Ar trauslo Kristeru un viņa uzņēmīgajiem vecākiem aicinām iepazīties šeit. (25.06.2019.)

Informācijai. Ikvienam Zaļās lampas labdarības programmas dalībniekam ir iespējams sniegt papildus atbalstu jebkurā laikā, arī ārpus minētajiem datumiem. Tādā gadījumā, veicot ziedojumu uz BeOpen kontu nr.  - 
LV59 CBBR 1123 2155 000 10,  - jānorāda konkrētā ziedojuma saņēmēja vārds.


No 2. jūlija radioraidījumam Zaļā lampa ir pārtraukums uz vasaras laiku. Raidījums tiks atsākts rudenī. Savukārt mūsu labdarības programmas varoņi viens pēc otra, pateicoties ziedotāju sniegtajam atbalstam, veic nozīmīgus soļus savas veselības stabilizēšanai un uzlabošanai. Aktuālākajai informācijai aicinām sekot labdarības fonda BeOpen un programmas Zaļā lampa facebook profilos.