Labdarības programma "Zaļā lampa"

Kopīgiem spēkiem mēs noteikti varam izdarīt vairāk un palīdzēt vairāk!


Katru otrdienu mūsu sekotāji tiek iepazīstināti ar kādu īpašu varoni, kurš patiesi laimīgs ir tikai sapņos un kuram ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Ikviens, kuram ir atsaucīga un dāsna sirds, ziedojumam var izmantot labdarības tālruni 9 000 6384. Viens zvans maksā 1,42 EUR.

Ja esat gatavs sniegt lielāku atbalstu, ar savu maksājuma karti varat ziedot tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku mērķa kontā Zaļā lampa.No 1. līdz 25. jūnijam labdarības programma Zaļā lampa veltīta 7-gadīgajai Dārtai no Kokneses. Meitenītei ir smaga diagnoze - bērnu cerebrālā trieka. Dārtai ir nepieciešamas intensīvas rehabilitācijas nodarbības, lai turpinātu stiprināt viņu gan fiziski, gan emocionāli. Dārta ir vidējais bērniņš 5 bērnu ģimenē. Bez mūsu palīdzības ģimene ar nepieciešamajiem izdevumiem nevar tikt galā. Vairāk par Dārtu un viņas draudzīgo ģimeni lasiet šeit (11.06.2024.)

Būsim pateicīgi par katru ziedojumu

Labdarības fonds BeOpen

Reģ. nr. 50008218201

Konta nr. LV26 CBBR 1123 2155 00410

Bankas SWIFT kods: CBBRLV22 (BluOr Bank AS)

Mērķis: atbalsts Dārtai Strazdiņai


No 4. līdz 11. jūnijam labdarības programma Zaļā lampa veltīta 5-gadīgajam Adrianam no Ropažiem. Puisēnam tiek kārtota invaliditāte un ir noteikta diagnoze - netipiskais autisms, kas nozīmē attīstības un uzvedības traucējumus. Nepieciešamas intensīvas nodarbības, lai šos traucējumus novērstu un divu gadu laikā sagatavotos skolai. Bez mūsu palīdzības ģimene ar šiem izdevumiem nevar tikt galā. Vairāk par Adrianu  lasiet šeit (Saņemti ziedojumi 3789 EUR apmērā. 11.06.2024.)

Joprojām būsim pateicīgi par katru ziedojumu

Labdarības fonds BeOpen

Reģ. nr. 50008218201

Konta nr. LV08 CBBR 1123 2155 00540

Bankas SWIFT kods: CBBRLV22 (BluOr Bank AS)

Mērķis: atbalsts Adrianam Nazarenko


No 28. maija līdz 4. jūnijam labdarības programma Zaļā lampa veltīta 15-gadīgajam Reinim no Saldus. Jaunietis ir smagi cietis negadījumā uz ceļa. Reinim ir veiktas vairākas operācijas, viņš ir bijis vairākas nedēļas komā - viņam rekonstruēja kreiso kāju, nieres tika pievienotas dialīzei, plaušās ievietota drenāža, ir smagi galvas, aknu sasitumi.   Nepieciešama ilgstoša un intensīva ārstēšanās, lai Reini atgrieztu dzīvē. Plašāk par Reini un viņa sarežģīto ceļu uz veselības uzlabošanos lasiet šeit (Reinim saņemti ziedojumi 38 050 EUr apmērā EUR. Paldies! 04.06.2024.)


No 21. līdz 28. maijam labdarības programma Zaļā lampa veltīta 9-gadīgajam Maksimam. Zēnam ir smaga diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Tikai 8 gadu vecumā Maksims spēra savus pirmos patstāvīgos soļus. Viņa gaita ir traucēta, taču zēns staigā pats, lai gan jebkurā brīdī viņš var zaudēt līdzsvaru un nokrist. Tāpēc viņam ir ļoti vajadzīgs atbalsta kompresijas kostīms un ortozes. Nepieciesama mūsu palīdzība. Plašāk par Maksimu un viņa sarežģīto ceļu uz veselības uzlabošanos lasiet šeit  ( Maksima atbalstam saņemts 12 161 EUR. Paldies visiem! 28.05.2024.)


No 14. līdz 21. maijam labdarības programma Zaļā lampa veltīta 2-gadīgajam Robertam. Puisēnam ir reta ģenētiska slimība - L1 sindroms. Latvijā viņš ir vienīgais bērns ar šādu diagnozi. Roberts vēl nestaigā. Viņam ir problēmas ar balsta un kustību aparātu, lielās un sīkās motorikas traucējumi, attīstības un valodas aizture. Diemžēl ārsti ar neko tādu līdz šim nav saskārušies, tāpēc ģimene mēģina visu, kas var palīdzēt Robertam nostiprināt veselību. Nepieciešama mūsu palīdzība, lai Robertam varētu nodrošināt visas iespējamās nodarbības, kas palīdz stiprināt viņa veselību. Vairāk par Robertu aicinām lasīt šeit. (Roberta atbalstam saņemti 8018 EUR. 21.05.2024.)


No 30. aprīļa līdz 14. maijam labdarības programma Zaļā lampa veltīta 9-gadīgajam Rūdolfam. Zēnu notrieca automašīna. Rūdolfs, neskatoties uz galēji smagām traumām, izdzīvoja, taču viņa ārstēšanai nepieciešama palīdzība. Kopumā zēnam divu ar pusi mēnešu laikā tika veiktas 5 galvas operācijas un manipulācijas galvaskausā, kā arī rokas lūzuma operācija un ādas transplantācijas operācija plaša izgulējuma ārstēšanai. Plašāk par Rūdolfu, notikušo traģēdiju, nepieciešamo palīdzību un vecāku ticību  lasiet šeit. (Rūdolfam saņemts atbalsts 56 733 EUR apmērā. 14.05.2024.)


No 16. līdz 29. aprīlim labdarības programma Zaļā lampa veltīta 7-gadīgajam Kristapam no Vecumniekiem. Mazajam Kristapam kopš dzimšanas ir vairākas smagas diagnozes, tostarp cerebrālā trieka, mikrocefālija, epileptiska encefalopātija un redzes problēmas. Kristaps ir gulošs. Izārstēt zēnu, lai viņš kļūtu “tāds kā citi”, nevar. Taču ir iespējams palīdzēt atvieglot viņam un viņa vecākiem dzīvi. Ir nepieciešama mūsu palīdzība. Plašāk par Kristapu un vecāku neizmērojamo mīlestību un dzīvi 24/7 uzmanības režīmā lasiet šeit. (Kristapa atbalstam saņemts 8101 eur no gada rehabilitācijas programmai nepieciešamajiem 11 200 EUR.,30.04.2024.)


No 4. līdz 16. aprīlim labdarības programma Zaļā lampa veltīta 4-gadīgajam Damiram no Jelgavas. Puisēnam ir autiskā spektra traucējumi, runas un attīstības aizkavēšanās. Damiram ir nepieciešamas intensīvas nodarbības terapijas kopums, lai palīdzētu pārvarēt attīstības aizkavēšanos. Nepieciešama mūsu palīdzība, jo Damirs aug lielā sešu bērnu ģimenē. Vairāk par Damiru un viņa ģimeni attīstību lasiet šeit. (Damira atbalstam ir saņemti 20 622 EUR apmērā. 15.04.2024.)


No 26. marta līdz 4. aprīlim labdarības programma Zaļā lampa veltīta 9-gadīgajam Iļjam no Latgales. Iļjas diagnoze - autiskā spektra traucējumi un runas aizkavēšanās. Pirmos vārdus puisēns sāka izrunāt 4 gadu vecumā, tikai nesen viņš ir iemācījies veidot nelielas frāzes no diviem vārdiem. Nepieciešama mūsu palīdzība papildus nodarbību apmaksai. Vairāk par Iļju un viņa ģimeni attīstību lasiet šeit. (Iļjam ir saņemti ziedojumi 7892 EUR apmērā. 04.04.2024.)


No 19. līdz 26. martam labdarības programma Zaļā lampa veltīta 7-gadīgajai Milai no Rīgas. Meitenītei ir reta ģenētiska slimība - 18q hromosomas delēcija, kas rada vairākas fiziskās novirzes, garīgās, fiziskās un runas attīstības aizkavēšanos. Meitenītei ir jāsaņem procedūru un terapijas kopums, lai atvieglotu slimības gaitu un palīdzētu pārvarēt attīstības aizkavēšanos. Nepieciešama mūsu palīdzība. Vairāk par Milu un viņas reto diagnozi lasiet šeit. (Milai saņemti ziedojumi 8952 EUR apmērā. 26.03.2024.)


No 12. līdz 19. martam labdarības programma Zaļā lampa veltīta 9-gadīgajam Mihailam no Rīgas. Puisēnam ir autisms, ir nepieciešama nopietna rehabilitācijas programma, lai uzlabotu Mihaila komunikācijas spējas ar apkārtējiem, attīstītu spēju runāt, nostabilizētu uzvedības aspektus. Nepieciešama mūsu palīdzība. Vairāk par Mihailu un  zēna atīstību lasiet šeit. (Mihailam ir saņemts atbalsts 11 394 EUR apmērā. 12.03.2024.)


No 5. līdz 12. martam labdarības programma Zaļā lampa veltīta Timuram no Rēzeknes. Puisēnam ir autisms, ir nepieciešama nopietna rehabilitācijas programma, lai uzlabotu Timura komunikācijas spējas ar apkārtējiem, attīstītu spēju runāt, nostabilizētu uzvedības aspektus.   Nepieciešama mūsu palīdzība. Vairāk par Timuru un viņa vecāku cīņu par zēna atīstību lasiet šeit. (Timura atbalstam saņemti ziedojumi 10 796 eur apmērā. Paldies! 12.03.2024.)


No 16. līdz 30. janvārim labdarības programma Zaļā lampa veltīta rīdziniecei Gaļinai, sievietei labākajos gados, kuras cīņai ar onkoloģiju ir nepieciešami dārgi medikamenti, kurus, diemžēl, valsts nekompensē. Nepieciešama mūsu palīdzība. Vairāk par Gaļinu un viņas cīņu ar ļauno diagnozi  lasiet šeit. ( Gaļinas atbalstam ir saņemti ziedojumi 10 181 eur apmērā. 30.01.2024.)


No  1. līdz 16. janvārim labdarības programma Zaļā lampa veltīta 14-gadīgajam Mihailam. Zēnam ir invaliditāde, viņš joprojām nerunā.  Ārsti, kas strādā ar Mišu, rekomendē viņam veikt cilmes šūnu transplantāciju, izmantojot Slovākijas klīnikā izstrādātu metodi. Slovāku speciālistiem ir izdevies sasniegt labus rezultātus. Vienas procedūras izmaksas ir 3500 eiro. Pavisam ar noteiktu intervālu ir jāveic 3-4 šādas procedūras. Plus ceļa izdevumi. Kopējā nepieciešamā summa ir 12 900 euro. Bez mūsu atbalsta tas nav iespējams. Vairāk par Mihailu un viņa mammas centieniem lasiet šeit. ( Mišam ir saņemti ziedojumi  13 197 EUR, visiem liels paldies!16.01.2024.)


No 26. decembra līdz 1. janvārim labdarības programma Zaļā lampa veltīta 5-gadīgajai Sofijai no Rīgas. Meitenīte nerunā, nespēj par sevi parūpēties un viņai ir būtiski attīstības traucējumi. Vienīgā efektīvā metode, kas spēj palīdzēt bērniem šādos gadījumos, ir pastāvīga ABA terapija.  Ģimenei, kurā aug 3 bērni, tas nav pa spēkam. Nepieciešams mūsu atbalsts. Vairāk par Sofiju un viņas ģimeni lasiet šeit. (Sofijai ir saņemti ziedojumi 5672 eiro apmērā. Liels paldies! 02.01.2024.)


No 19. līdz 26. decembrim labdarības programma Zaļā lampa veltīta 4-gadīgajam Valteram no Madonas. Puisēnam ir piešķirta invaliditāte: viņam  ir attīstības aizture, viņš nerunā un nespēj pats par sevi parūpēties. Valteram nepieciešama pastāvīga intensīva terapija attīstības veicināšanai. Ģimenei, kurā aug 4 bērni, tas nav pa spēkam. Nepieciešams mūsu atbalsts. Vairāk par Valteru un viņa ģimeni lasiet šeit. (Valteram ir saņemti ziedojumi 4257 eur apmērā. 26.12.2023.)


No 12. līdz 19. decembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta 17-gadīgajam Artūram. Artūrs bērnībā ir pārcietis trīs insultus un vairākas smagas operācijas. Artūra diagnoze ir pēcinsulta stāvoklis, labās puses parēze un simptomātiska epilepsija. Viņam joprojām pastāvīgi jāstrādā ar labo kāju un roku. Ir nepieciešama mūsu palīdzība. Vairāk par Artūra un mammas sasniegto tik sarežģītu un smagu diagnožu rezultātā lasiet šeit. (Artūram ir saņemti ziedojumi 6261 eur apmērā. Paldies visiem! 19.12.2023.)


No 5. līdz 12. decembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta divgadīgajai Karlīnai Rīgā. Karlīnei ir bērnu cerebrālā trieka, ir nepieciešama cilmes šūnu transplantācija un intensīva rehabilitācija, lai meitenīte iemācītos staigāt. Vairāk par Karlīni un viņas ģimeni lasiet šeit. (Karlīnai ir saņemti ziedojumi 15 581 EUR apmērā. Paldies visiem! 12.12.2023.)


No 28. novembra līdz 5. decembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta četrgadīgajam Madaram Ventspilī. Nesen Madaram tika piešķirta invaliditāte – puisēnam ir autiskā spektra traucējumi. Zēns nerunā. Ir nepieciešams atbalsts ABA terapijas un citu nodarbību apmaksai, lai līdz skolas laikam varētu pārvarēt attīstības aizkavēšanos un lai zēns varētu sākt runāt.  Vairāk par Madaru un viņa ģimeni lasiet šeit. (Madaram ir saņemti ziedojumi 9786 EUR apmērā. 05.12.2023.)


No 21. līdz 27. novembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta Ilzei Rīgā. Ir nepieciešams pārvarēt 7 pakāpienus, ierīkojot pacēlāju, lai sieviete varētu izkļūt no sava dzīvokļa un dzīvot iespējami pilnvērtīgu ikdienu. Vairāk par Ilzi un viņas sarežģīto situāciju lasiet šeit. (Ir saņemti ziedojumi 9973 eur apmērā. 06.12.2023.)


No 14. līdz 21. novembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta 4-gadīgajam Adrianam.  Traumatisku dzemdību rezultātā  puisēnam ir aizkavējusies attīstība un ir nepieciešama intensīva terapija. Vairāk par Adrianu un viņa diagnozes izpausmēm lasiet šeit . (Ir saņemti ziedojumi 8027 EUR apmērā, 21.11.2023.)


No 7. līdz 13. novembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta Sņežanai Rēzeknē. Lai 30-gadīgā jaunā sieviete varētu katru dienu pavadītu pilnvērtīgi arī esot ratiņkrēslā, ir nepieciešams jauns kāpņu pacēlājs 2879 eur vērtībā. Sņežana kopā ar vecomāti dzīvo 3.stāvā. Vairāk aicinām lasīt šeit. (Ir saņemti ziedojumi 3923 EUR apmērā, 14.11.2023.)


No  31. oktobra līdz 7. novembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta 3-gadīgajiem dvīņiem no Daugavpils. Adrianam un Filipam autisms izpaužas katram citādāk, bet abiem ir piešķirta invaliditāte un abiem ir nepieciešama pastāvīga terapija, lai attīstītu nepieciešamās prasmes un uzlabotu veselību. Vairāk par abiem puisēniem un viņu diagnozi lasiet šeit. (Dvīņu zēniem ir saņemti ziedojumi 10 738 eur apmērā. 07.11.2023.) 


No 17. līdz 31. oktobrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta četrgadīgajam Markam no Rundāles pagasta. Markam ir bērnu cerebrālā trieka, kreisās puses parēze un citas ar to saistītas diagnozes. Viņam ir nepieciešama īpaša rehabilitācija, kuras mērķis ir “atvērt” krūšukurvi, mazināt cerebrālās triekas izraisīto kreisās puses spasticitāti, uzlabot stāju un ķermeņa funkcijas, kā arī ielikt pamatus jaunu kustību apguvei. Puisēnam ir nepieciešama mūsu palīdzība.  Iepazīties plašāk ar Marku un viņa sarežģīto diagnozi  aicinām šeit. (Markam ir saņemti ziedojumi 16 067 eur apmērā. 31.10.2023.)


No 3.  līdz 17. oktobrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta Safronovu ģimenei no Jēkabpils. Ģimenē aug Mareks (14), Emīlija (12), Kārlis (7) un Pauls (4 gadiņi). Trim bērniem ir piešķirta invaliditāte. Katram ir savas diagnozes, bet visiem kopā ir nepieciešami izmeklējumi, speciālistu konsultācijas, medikamenti, injekcijas. Bērniem ir parādījušās progresējošas locītavu slimības, dažādi alerģiski iekaisumi un reakcijas, vienam ir vajadzīgi speciāli ortopēdiskie apavi, citam - ģenētiķa izmeklējumi un konsultācijas, vēl citam - injekcijas un pastāvīga speciālistu uzraudzība. Ģimenei ir nepieciešama mūsu palīdzība. Ir saņemts atbalsts 15 660 EUR apmērā. Iepazīties plašāk ar ģimeni aicinām šeit. (17.10.2023.)


No 26. septembra līdz 3. oktobrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta Amēlijai no Rēzeknes. Meitenītei oktobrī jau būs 3 gadiņi, bet viņa joprojām nerunā un nesaprot viņai teikto. Ir nepieciešama intensīva terapija un apmācība. Taču nepieciešams arī mūsu atbalsts. Ir saņemti ziedojumi 7685 eur apmērā. Vairāk par mazo Amēliju lasīt aicinām šeit. (03.10.2023.)


No 19. līdz 26. septembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta 4-gadīgajam Oliveram no Preiļu novada. Mazajam zēnam ir invaliditāte un vairākas smagas diagnozes, un ir nepieciešama mūsu palīdzība, lai uzlabotu mazā zēna fizisko veselību. Olivera atbalstam saņemti 7726 eiro. Vairāk lasīt aicinām šeit. (26.09.2023.)


No 12. līdz 19. septembrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta 20-gadīgajai Polīnai no Jēkabpils.  Jauniete nevar noturēt līdzsvaru, viņai ir muskuļu vājums, spazmas un sāpes mugurā, runas traucējumi ar skaņu izkropļojumiem, iegurņa funkciju traucējumi, jutības traucējumi ķermenī, elpošanas muskuļu vājums un vēl daudzas citas problēmas, ar kurām dzīvot Polīnai ir ļoti grūti un sāpīgi. Regulārām terapijām un masāžām ir nepieciešami līdzekļi, kuru Polīnai nav. Jaunietes atbalstam ir saņemti 8995 eur.  Vairāk par Polīnu aicinām lasīt šeit (19.09.2023.)


No 27. jūnija līdz 11. jūlijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta Jekaterinai Ļebedevai no Ogres. Katja jau daudzus gadus ir piekalta ratiņkrēslam. Viņa ir pilnībā paralizēta – Katjai kustas tikai pirkstiņi, ar kuriem viņa raksta tekstus tālrunī un datorā, taču nespēj paņemt karoti vai noturēt ūdens glāzi. No ratiņkrēsla uz gultu viņa var pārvietoties tikai ar speciāla pacēlāja palīdzību. Lai Katjas dzīve neapstātos, lai viņa varētu iespējami pastāvīgi funkcionēt un dzīvot cieņpilnu dzīvi viņas jaunajā pastāvīgajā dzīves vietā, ir nepieciešama mūsu palīdzība. Sīkāk ar apbrīnojamo Katju no Ogres aicinām iepazīties šeit. (27.06.2023.)


No 20. līdz 26. jūnijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta 24-gadīgajai Valērijai. Lai nepaliktu ratiņkrēslā, ir steidzami nepieciešama mugurkaula operācija, kuru valsts neapmaksā. Valērijas atbalstam ir saņemti 36 580 EUR. Par jaunietes cīņu meklējumiem savai atveseļošanai lasiet vairāk šeit. (27.06.2023.)


• No 6. līdz 20. jūnijam  labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta Violai - sievietei krāšņākajos gados, kurus apdraug smaga onkoloģiska saslimšana. Viņas dzīvības cena šobrīd ir 34 800 EUR - tieši tik maksā ārstniecības kurss ar medikamentiem, kuri Violai jau palīdz atveseļoties, taču tie nav valsts apmaksājamo zāļu sarakstā. Violas atbalstam ir saņemti 11478 EUR no nepieciešamajiem 34 800 EUR. Vairāk par to lasiet šeit. (20.06.2023.)

 

No 30.maija līdz 6. jūnijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta sešgadīgajai Viktorijai Čeksterei. Meitenīte joprojām nerunā, viņai ir grūti komunicēt, trokšņainās vietās viņai var sākties panikas lēkmes. Viktorijai nepieciešams atbalsts ārstniecības programmai Igaunijas klīnikā Impulss. Meitenes atbalstam ir saņemti 3904 EUR. Vairāk par meitenītes ceļu uz labāku dzīves kvalitāti lasiet šeit. (06.06.2023.)


No 23. līdz 30.maijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta četrgadīgajam Fjodoram. Zēnam ir diagnoze - autisms. Viņš vēl neprot neko pajautāt, nesaprot, kā sākt runāt, un baidās no lielām cilvēku grupām. Turklāt Fjodoram ir grūtības ar koncentrēšanos, un nodarbību laikā viņš mēdz iegrimt savā pasaulē. Fjodoram nepieciešamas pastāvīgas ABA terapijas nodarbības komunikācijas un uzvedības uzlabošanai.  Fjodora atbalstam ir saņemti 6811 EUR. Vairāk par Fjodoru un viņa ģimeni lasiet šeit. (30.05.2023.)


No 16. līdz 23.maijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta sešgadīgajam Viesturam. Zēnam ir diagnoze - autisms. Viesturs nespēj komunicēt ar cilvēkiem un ne mamma, neviens nespēj saprast zēnu, jo Viesturs nespēj pateikt, kas viņam sāp, no kā viņš baidās, ko pārdzīvo. Viesturam nepieciešamas pastāvīgas ABA terapijas nodarbības komunikācijas un uzvedības uzlabošanai. Zēnam ir saņemts atbalsts 5210 EUR apmērā. Vairāk par Viesturu un viņa ģimeni lasiet šeit. (23.05.2023.)


No 9. līdz 16.maijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta astoņgadīgajam Markam. Zēnam ir nopietni autiskā spektra traucējumi, viņš joprojām nerunā un neprot komunicēt ar apkārtējiem cilvēkiem, zēns neprot un nespēj uzturēties sabiedrībā. Markam ir nepieciešams atbalsts diagnostikai, lai varētu piemeklēt piemērotāko ārstniecības programmu. Zēnam ir saņemts atbalsts 4567 EUR apmērā. Vairāk par Marku un viņa māmiņu lasiet šeit. (16.05.2023.)


No 2. līdz 9.maijam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA veltīta četrgadīgajai Angelinai no Daugavpils. Meitenītei ir autiskā spektra traucējumi, viņa joprojām nerunā un nesaprot apkārtējos. Angelinai ir nepieciešams atbalsts diagnostikai un īpašām nodarbībām runas un komunikācijas attīstībai. Meitenes atbalstam ir saņemti ziedojumi 8500 EUR apmērā. Vairāk par Angelinu un viņas ģimeni  lasiet šeit. (09.05.2023.)


Visi ziedojumi, kas nedēļas laikā līdz nākamajai otrdienai tiek saņemti uz Ziedojuma tālruni vai ieskaitīti mērķa kontā Zaļā lampa, tiek nodoti radio raidījuma varoņa ārstniecības vai rehabilitācijas izdevumiem.

Mēs katrs varam savu mazo artavu pievienot, lai kopā paveicam labu lielu darbu!

Tos, kam nepieciešama palīdzība, un tos, kas vēlas palīdzēt, papildus jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz epastu – info@beopen.lv

Informācijai. Ikvienam Zaļās lampas labdarības programmas dalībniekam ir iespējams sniegt papildus atbalstu jebkurā laikā, arī ārpus minētajiem datumiem. Tādā gadījumā, veicot ziedojumu uz BeOpen kontu nr. - LV59 CBBR 1123 2155 000 10, - jānorāda konkrētā ziedojuma saņēmēja vārds.