Labdarības programma "Zaļā lampa"

Kopīgiem spēkiem mēs noteikti varam izdarīt vairāk un palīdzēt vairāk!


Katru otrdienu plkst.12.00 Radio Baltkom ēterā (93,9 FM) skan ‘’Zaļā lampa” - labdarības radio raidījums par tiem, kam vajadzīga palīdzība un tiem, kuri ir gatavi palīdzēt paši.

Katru otrdienu klausītāji tiek iepazīstināti ar kādu īpašu varoni, kurš patiesi laimīgs ir tikai sapņos un kuram ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Ikviens, kuram ir atsaucīga un dāsna sirds, ziedojumam var izmantot labdarības tālruni 9 000 6384. Viens zvans maksā 1,42 EUR.

Ja esat gatavs sniegt lielāku atbalstu, ar savu maksājuma karti varat ziedot tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku mērķa kontā Zaļā lampa.

No 24. līdz 30. augustam labdarības programma ZAĻĀ LAMPA bija veltīta 11 mēnešus mazajam Iļjam. Puisēnam ir smaga diagnoze - trigonocefālija jeb galvaskausa deformācija. Vienīgā iespējamā ārstēšana šādas diagnozes gadījumā ir ķirurģiska operācija. Mazuļiem tiek veikta sarežģīta galvaskausa rekonstrukcija, pretējā gadījumā galvaskauss neaug, kā rezultātā smadzenes tiek saspiestas, izraisot neatgriezeniskas sekas – garīgu atpalicību, dzirdes un redzes traucējumus u.c. Māmiņa ir konsultējusies ar ķirurgiem vairākās klīnikās Vācijā un Krievijā, un jau septembrī Iļju ir gatavas uzņemt divas Krievijas klīnikas, kur pieredzējuši ķirurgi specializējas šādu diagnožu ārstēšanā. Ļoti sarežģītajai operācijai un ilgajam ārstniecības procesam ir saziedoti 35 048 EUR! Vairāk par māmiņas pieredzi un ceļu cīņai ar šo smago diagnozi lasiet šeit(31.08.2021.)

• No 31. augusta līdz 6. septembrim labdarības programma Zaļā lampa bija veltīta divgadīgajai Veronikai ar diagnozi - autisms. Mazās Veronikas ģimenē tas nozīmē, ka meitenīte noslēdzas sevī, pārstāj smaidīt, pārstāj runāt, pāriet uz īsām zilbēm, vairs neskatās acīs, nevēlas kontaktēties, nereaģē uz savu vārdu, slēpjas zem galda un ilgi tur sēž. Diagnoze, ar kuru var cīnīties. Jo agrīnākā vecumā konstatēta, jo ātrāk var uzsākt nodarbības. Šobrīd šī ir viena no biežāk sastopamajām diagnozēm, kurām finansējuma nepietiek. Tāpēc nākas lūgt palīdzību draugiem, radiem, kolēģiem un vienkārši sirdscilvēkiem. Veronikas atbalstam ir saņemti ziedojumi 3919 EUR apmērā. Plašāk par mazo Veroniku un mammas cīņu ar šo diagnozi, lasiet šeit. (07.09.2021.)

No 7. līdz 13. septembrim palīdzējām 3-gadīgajam Timofejam. Lai cīnītos ar veselības traucējumiem, ko radīja Asperegera sindroms, ir saņemti ziedojumi 9254 EUR. Plašāk par mammas ceļu uz šo diagnozi aicinām lasīt šeit. (14.09.2021.)

No 14. līdz 27. septembrim labdarības programma Zaļā lampa bija veltīta 4-gadīgiem dvīņiem. Šobrīd atmiņas, domāšanas un komunikācijas attīstībā Miša un Ksenija ir aptuveni 2,5-3 gadīgu bērnu līmenī. Jau 23. oktobrī dvīņus gaida specializētajā klīnikā Pēterburgā, lai palīdzētu atrast iemeslu, noteiktu diagnozi un vajadzīgo ārstēšanu. Tāpēc nepieciešama mūsu palīdzība. Mišas un Ksenijas ārstēšanai ir saņemti ziedojumi 9304 EUR apmērā. Plašāk par dvīņiem un māmiņas ceļu uz diagnozi lasiet šeit. (28.09.2021.)

No 28. septembra līdz 4. oktobrim labdarības programma Zaļā lampa bija veltīta rīdziniekam Andrejam Greidānam. Viņam ir tikai 43 gadi un ir nepieciešams atbalsts cīņai ar onkoloģisku saslimšanu. Andreja atbalstam ir saņemti ziedojumi 5066 EUR apmērā. Plašāk par Andreja diagnozi un viņu pašu aicinām lasīt šeit. (05.10.2021.)

No 5. līdz 11. oktobrim labdarības programma Zaļā lampa bija veltīta Jevģēnijam un Jeļenai Seladjiniem. Viņi pārvietojas ratiņkrēslos, pirms dažiem gadiem ir iepazinušies pansionātā, tagad abi dzīvesbiedri dzīvo nelielā dzīvoklītī Ķengaragā. Viņiem nepieciešams atbalsts gan pacēlāja iegādei, lai varētu brīvi izbraukt ārā no dzīvokļa un būt patstāvīgiem savās ikdienas gaitās, gan ārstniecībai. Seladjinu atbalstam un pacēlāja iegādei ir saņemti ziedojumi 5624 eur apmērā. Ar apņēmīgajiem dzīvesbiedriem aicinām iepazīties plašāk šeit. (12.10.2021.)

No 12. līdz 18. oktobrim labdarības programma Zaļā lampa ir veltīta četrgadīgajai Emīlijai no Ķekavas. Viņai ir reta ģenētiska saslimšana – Drave sindroms. Tiek meklēti piemērotākie medikamenti un notiek fizioterapijas un ergoterapijas nodarbības. Tām pateicoties, Emīlija ir sākusi labāk un drošāk staigāt, cenšas runāt, kā arī patstāvīgi ēst un ģērbties. Taču nodarbības ir jāturpina regulāri un intensīvi, tāpēc nepieciešams mūsu atbalsts. Plašāk par šo reto diagnozi, Emīliju un viņas ģimeni aicinām lasīt šeit. (12.10.2021.)

Būsim pateicīgi par katru ziedojumu.

Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Bankas SWIFT kods: CBBRLV22
Mērķis – atbalsts Emīlijai Pļavniecei-Baršukai

Visi ziedojumi, kas nedēļas laikā līdz nākamajai otrdienai tiek saņemti uz Ziedojuma tālruni vai ieskaitīti mērķa kontā Zaļā lampa, tiek nodoti radio raidījuma varoņa ārstniecības vai rehabilitācijas izdevumiem.

Mēs katrs varam savu mazo artavu pievienot, lai kopā paveicam labu lielu darbu!

Tos, kam nepieciešama palīdzība, un tos, kas vēlas palīdzēt, papildus jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz epastu – info@beopen.lv

Informācijai. Ikvienam Zaļās lampas labdarības programmas dalībniekam ir iespējams sniegt papildus atbalstu jebkurā laikā, arī ārpus minētajiem datumiem. Tādā gadījumā, veicot ziedojumu uz BeOpen kontu nr. - LV59 CBBR 1123 2155 000 10, - jānorāda konkrētā ziedojuma saņēmēja vārds.