Atbalsts meistarklasei ratiņtenisā

2021. gada 25. augusts


Augusta sākumā Bērnu un jauniešu para sporta apvienības komanda piedalījās Vilnius Open 2021. Tās bija ratiņtenisa meistarklases nodarbības un vienlaikus arī starptautisks turnīrs ar 13 valstu dalībnieku piedalīšanos. Latviju pārstāvēja 7 bērni un jaunieši, viņu vidū – arī labdarības fonda BeOpena ilgadējie draugi – Tomass un Diāna.

“Visiem meistarklases un turnīra dalībniekiem ir ļoti smagi kustību traucējumi (1.invaliditātes grupa), bet viņi visi ļoti aktīvi apmeklē mūsu biedrības sporta nodarbības un trenējas. 2019.-2020.gadā 6 no mūsu audzēkņiem uzsāka treniņus profesionālās sporta federācijās un veiksmīgi attīstās kā sportisti,” ar panākumiem dalās apvienības prezidente Natalja Novikova.

Ratiņtenisa meistarklasēs Lietuvā mūsu topošie jaunie sportisti darbojās ar lielu aizrautību, iegūstot gan jaunas teorētiskās zināšanas, gan jaunas spēles iemaņas. Īpašo spēļu dalībniekiem tā bija jauna pieredze, iespēja startēt starptautiskās sacensībās, paaugstināt motivāciju darīt vēl vairāk un labāk. Vairākiem komandas biedriem – tās bija pirmās sacensības ārpus Latvijas, pirmās iespējas piepildīt savu starptautiskās pieredzes sapni.

Komandas dalību Vilnius Open 2021 atbalstīja labdarības fonds BeOpen projekta “Īpašo bērnu sapņiem” ietvaros.