Atbalsts dalībai pasaules airēšanas čempionātā


Jūlija beigās Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā norisinājās pasaules smaiļotāju un kanoe airēšanas čempionāts junioriem un jauniešiem, kurā ar Baltikums Foundation atbalstu Latviju pārstāvēja arī jaunais perspektīvais sporta meistars Juris Apters.

23 gadus jaunajam Latvijas Republikas izlases dalībniekam, Eiropas mēroga godalgu ieguvējam Jurim Apteram dalība pasaules čempionātā bija svarīgs pakāpiens turpmākajā izaugsmē, startējot vairāk nekā 1000 dalībnieku vidū 62 valstu konkurencē.

Ar smaiļošanu un kanoe airēšanu Juris nodarbojas no 12 gadu vecuma, diendienā trenējoties vairāku stundu garumā, attīstot ne tikai fizisko formu, bet arī emocionālo noturību. Vienlaikus ar savu attīstību un startiem augsta mēroga sacensībās jau vairāk nekā gadu Juris savas zināšanas nodod visjaunākajai smaiļotāju paaudzei, trenējot bērnus un jauniešus vecumā no 7 līdz 15 gadiem, kuriem tiks nodota arī pasaules čempionātā gūtā paša pieredze.

Baltikums Foundation ir gandarīts par atbalstu pozitīviem, mērķtiecīgiem un talantīgiem jauniešiem, kuri nes Latvijas vārdu pasaulē.