Palīdzam piepildīt īpašo bērnu sapņus

Aicinām darīt labos darbus kopā!

Katram bērnam ir savi sapņi. Visdažādākie. Tos visbiežāk piepilda paši vecāki. Taču īpašajiem bērniem, kurus skarusi smaga slimība, ir pavisam citi sapņi, un ne vienmēr tie ir tik vienkārši piepildāmi.

BeOpen uzsāk jaunu labdarības programmu – Palīdzam piepildīt īpašo bērnu sapņus. Tās uzdevums – uzdāvināt pozitīvas emocijas, palīdzēt augt un attīstīties, kļūt patstāvīgākiem un pašapzinīgākiem tiem bērniem, kuru ikdienā ir ne mazums sāpju, skumju un pārdzīvojumu.

Programmas pirmie dalībnieki – četri bērni ar kustību traucējumiem no Rīgas un Valmieras ir jau saņēmuši savu īpašo trīsriteni, kas viņiem dos iespēju justies tikpat līdzvērtīgiem kā veselie vienaudži un vienlaikus veicina rehabilitāciju. 

Velosipēdi aprīkoti ar speciāliem stiprinājumiem kāju pēdām un muguras balstam. Papildus braucamrīks tiek aprīkots arī ar elektrisko piedziņu, lai kustību uz priekšu var turpināt arī tad, kad kājiņas minoties būs nogurušas. 

Programmas dalībnieku otrajā grupā ir trīs fantastiskas meitenes jutīgajā vecumā, kad sapņots tiek par skaistām kleitām un svētkiem piemītošo pošanos un rotāšanos. Taču šo meiteņu ikdiena ir ratiņkrēsls, bieži vien tam klāt nāk noslēgtība un bailes būt nesaprastām un nepieņemtām savu vienaudžu vidū. Tāpēc mēs visi kopā varam dāvināt šīm īpašajām meitenēm brīnumainās pārvērtības un meistarklases nodarbības.

Lai mums izdodas daļu no sava prieka uzdāvināt šiem bērniem un piepildīt viņu mazos lielos sapņus!

Atbalstu var sniegt ar savu maksājuma karti tieši šeit vai izdarīt pārskaitījumu caur internetbanku:

Labdarības fonds BeOpen

Reģ.Nr. 50008218201,

Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10

Mērķis – Īpašo bērnu sapņiem.